در دیدار مسئولین عتبات دانشگاهیان با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت مطرح شد:
پیگیری تسهیل در اعطای وام به زائران دانشگاهی برای تشرف به عتبات عالیات

۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۱۳:۳۴:۱۰

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور،رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور،رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که روز چهارشنبه در بعثه مقام معظم رهبری در شهر قم برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور،رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خصوص برنامه ریزی های دوره جدید اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات توضیحاتی ارائه و خواستار پیگیری جهت تسهیل در اعطای وام به زائران دانشگاهی شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز ضمن بیان رویکردهای بعثه مقام معظم رهبری درباره دوره جدید اعزام زائران به عتبات عالیات بر تسهیل در پرداخت وام تاکید و مساعدت و پیگیری های سازمان حج و زیارت در این زمینه را خواستار شد.

در ادامه، در خصوص برنامه های اجرایی و فرهنگی پیرامون اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات بحث و تبادل نظر شد.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  پونه پاک نیا :

سلام شما رو بخدا عتبات دانشجویی کی شروع میشه ؟؟ شما رو بخدا جواب بدید از دوری و دلتنگی کربلا جانمان بر لبمان رسید یا حسین یا حسین ارباب جان به حق ماتم مادرت خودت نظری کن .

  لبیک : باسلام در حال برنامه ریزی هستیم.به محض قطعی شدن آن اطلاع رسانی از سایت لبیک انجام خواهد شد