ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
رئیس ستاد خبر داد:
آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان؛ ویژه زائرین بیست و یکمین دوره راه اندازی شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۶ ۱۳:۰۹:۰۴ - بازدید: ۱۶۱۷

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از راه اندازی آموزش مجازی؛ ویژه زائرین بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: آموزش مجازی‌ به زائران عتبات دانشگاهیان با هدف آمادگی معنوی، معرفت‌افزایی و آشنایی با مسائل اجرایی سفر در سامانه عتبات دانشگاهیان آغاز شد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت: از آنجایی که زائرین دانشگاهی خواهان اطلاعات بیشتری در خصوص عتبات و آمادگی برای این سفر هستند به همین منظور سامانه آموزش مجازی شامل سه درس" آثار و اسرار نماز، احکام کاربردی و حیات پاکان" راه‌اندازی شده و متقاضیان می‌توانند به آدرس الکترونیکیsamane.labbayk.irمراجعه و با وارد کردن مشخصات خود از این بسته های آموزشی استفاده کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطر نشان کرد:آموزش مجازی به زائرین عتبات دانشگاهیان بعد از ثبت نام نهایی زائرین اصلی و ذخیره در سامانه آموزش مجازی آغاز شده است.از بین زائرانی که با موفقیت دوره های آموزش مجازی را تا 15 شهریور ماه بگذرانند کمک هزینه های زیارتی تعلق خواهد گرفت.

وی افزود:زائرانی که موفق به دریافت گواهی نامه نهایی شدند،پی دی اف آن را با ذکر مشخصات و شماره تماس به آدرسamoozesh@labbayk.ir ارسال کنند تا در قرعه کشی دریافت کمک هزینه این دوره شرکت داده شوند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور ادامه داد:آموزش مجازی ویژه زائرین دانشگاهی این دوره است و اساتید،کارکنان دانشگاه ها، دانشجویان متاهل و مجرد می توانند در آن شرکت کنند.در گروه های متاهلی فقط سرگروه به عنوان زائر اصلی می تواند در این طرح شرکت نماید.

گفتنی است؛تاکنون 1663 نفر از زائرین بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان در سامانه آموزش مجازی ثبت نام کرده اند.مبنای شرکت در قرعه کشی،شرکت در دوره ها و کسب گواهینامه دروس و ارسال آن به ایمیل ذکر شده است.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  نام و نام خانوادگی :

با سلام و احترام چگونه می توانم مسئولین کاروان مربوطه ام را بشناسم و شماره تلفن ایشان در اختیارم قرار داده شود؟

  لبیک : باسلام نام عوامل کاروان و شماره تماس آنها در پروفایل شما ثبت خواهدشد
  ریحانه :

سلام وقت بخیر از کدام قسمت سایت باید هزینه سفر پرداخت بشه ؟

  لبیک : سلام از پروفایل خود وارد شوید