ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:
ثبت نام عتبات دانشگاهیان از ۱۸ خرداد ماه انجام خواهد شد

۱۳۹۸/۰۳/۱۲ ۱۳:۴۷:۵۵ - بازدید: ۴۸۰۲

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از نام‌نویسی بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان از روز شنبه ۱۸ خردادماه در سایت لبیک خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛ رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از روز شنبه 18 خرداد ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir آغاز خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت:ثبت نام از متقاضیان دانشگاهی در گروه های اساتید،متاهلین،دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه ها انجام می گیرد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود:ثبت نام این دوره به نسبت دوره های قبل زودتر انجام می شود و متقاضیان تشرف به عتبات عالیات می توانند در بازه زمانی ده روزه نسبت به ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام نمایند.

وی افزود : طبق روال دوره های قبل با همکاری بانک ملت ، وام یک و نیم میلیون تومانی برای سفرهای زمینی و وام سه میلیون تومانی برای سفرهای هوایی به زائرین دانشگاهی تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است؛جزئیات بیشتر در خصوص ثبت نام تا اعزام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان در نشست خبری به اطلاع دانشگاهیان کشور خواهد رسید.برای دریافت پوستر ثبت نام با سایز بزرگ و برای استفاده در فضای مجازی روی گزینه های زیر کلیک کنید.

پوستر ثبت نام با سایز بزرگ

پوستر برای فضای مجازی

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  ایرانی :

چرا تنوع تاریخ انتخاب سفر برای برخی استانها مثل استان مرکزی محدود است. فقط دو تا تاریخ رو می تونیم انتخاب کنیم.

  لبیک : سلام در استان شما همان دو تاریخ برای اعزام در نظر گرفته شده است
  محمدکاظم دهقانی فیروزآبادی :

باسلام سال گذشته ثبت نام کردم ولی متاسفانه هیچگونه اطلاع رسانی در خصوص نتیجه قرعه کشی عتبات دانشجویی نشد لطفا پیگیری بفرمائید

  لبیک : سلام برای مشاهده نتایج قرعه کشی باید به سامانه عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک مراجعه می کردید