سطح خدمات و تسهيلات به زائران دانشجو افزايش يابد

۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۱۲:۴۷:۳۷ - بازدید: ۲۹۳

رئيس سازمان حج و زيارت در ادامه سفر به عراق در جمع زائران دانشجو از مديران و مسئولان اجرايي خواست سطح كيفي و كمي خدمات دهي به زائران دانشجو را افزايش دهند.


به گزارش خبرنگار اعزامي لبیک از نجف اشرف، حميد محمدي؛ رئيس سازمان حج و زيارت، روز يكشنبه (23 مهرماه) در ادامه برنامه هاي كاري خود در نجف اشرف به هتل مدينه العطاء، محل اقامت دانشجويان زائر رفت و در جريان فعاليت ها و برنامه هاي ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان قرار گرفت.

وي ضمن بررسي كاستي هاي موجود در اين هتل، از مديران و مسئولان اجرايي خواست نسبت به افزايش كمي و كيفي سطح خدمات دهي به دانشجويان زائر بيشتر تلاش كنند.

محمدي، حضور زائران دانشجو را در عتبات عاليات بسيار مغتنم برشمرد و تصريح كرد: بسياري از خانواده ها و دانشجويان اظهار مي كنند كه ما به خدمات و پشتيباني شما اطمينان داريم به همين دليل حاضريم كه فرزندانمان را به اين سفر معنوي اعزام كنيم.

وي افزود: بايد حسن اعتماد مردم به سازمان حج و زيارت را ارج نهيم و اين سرمايه بسيار بزرگ را قدر بدانيم و نسبت به ارائه خدمات و تسهيلات بهتر به زائران دانشجو بيشتر تلاش كنيم.

رئيس سازمان حج و زيارت در ادامه به برخي از مشكلات موجود در نجف اشرف اشاره كرد و گفت: يكي از دغدغه هاي ما ، موضوع اقامتگاه است كه به دليل برخي مشكلات در اين شهر هنوز نتوانسته ايم از نظر مراكز اقامتي و هتل ها به نقطه مطلوبي برسيم ولي با وجود همه اين مشكلات تلاش كرديم تا بهترين امكانات را براي زائران عزيز فراهم كنيم.

وي يادآور شد: متاسفانه در حوزه اطلاع رساني به زائران خوب عمل نشده است و گاهي برخي زائران به دليل ندانستن وضعيت شهرهاي زيارتي همچون نجف اشرف و كربلاي معلی دچار مشكل مي شوند كه با اطلاع رساني درست و دقيق مي توان تا حدودي اين مشكل را برطرف كرد.

برپايه اين گزارش در حاشيه اين بازيد،یدالله حاج علي اكبري؛ نماينده ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در نجف، ضمن تشكر از حضور مديران ارشد سازمان حج و زيارت در جمع دانشجويان گفت: حضور شما باعث دلگرمي و افزايش توانمندي هايمان مي شود كه اميدواريم اين روند و اقدامات همچنان مستمر باشد.

وي در ادامه از آمار زائران دانشگاهی و خدمات ارائه شده به آن ها گزارشي ارائه كرد و گفت: هم اينك خدماتي كه به زائران داده مي شود، مطلوب است و امروز يكي از بهترين اقامتگاه ها براي زائران دانشجو در نجف اشرف تدارك ديده شده است كه اين امر نشان مي دهد مديران و مسئولان ارشد سازمان حج و زيارت نسبت به برنامه هاي دانشجويي اهتمام ويژه اي دارند.

ارسال نظر