اطلاعیه ویژه دانشگاهیان علاقمند تشرف به عتبات استان اردبیل

۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۱۴:۵۳:۲۲

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل طی اطلاعیه ای از اعزام دوره پانزدهم عتبات عالیات دانشگاهیان خبر داد.

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل طی اطلاعیه ای از اعزام دوره پانزدهم عتبات عالیات دانشگاهیان خبر داد.

سید مجتبی حافظی ، دبیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل در این باره گفت: مرحله پانزدهم اعزام عتبات دانشگاهیان استان اردبیل همزمان با سراسر کشور بعد از ماه مبارک رمضان سال جاری بصورت کاروان های زمینی و هوایی برگزار می شود که با توجه به استقبال پرشور دانشگاهیان در دوره های قبلی امیدواریم این دوره نیز شاهد تشرف چشمگیر دانشگاهیان علی الخصوص دانشجویان و اساتید گرامی باشیم.

وی همچنین در باره زمان و روش ثبت نام نیز گفت: متقاضیان به عتبات عالیات می توانند با مراجعه با سایت لبیک به نشانی WWW.LABBAYK.ir اخبار ثبت نام را پیگیری کنند و یا از طریق دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها نسبت به ثبت نام خود در زمان هایی که اعلام خواهد شد، اقدام کنند.

حافظی ادامه داد: در این دوره نیز همانند دوره های قبل امکان اعزام دختران مجرد و پسران مجرد هر کدام بصورت مستقل در یک کاروان وجود خواهد داشت که به منظور فراهم آوردن شرایط بهتر کاروان دختران فقط بصورت هوایی و بقیه گروه ها بصورت هوایی و یا زمینی اعزام خواهند شد.

دبیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل خاطر نشان کرد: هزینه سفر کاروان های زمینی حدودا یک میلیون تومان و کاروان های هوایی حدودا یک میلیون و ششصد هزار تومان خواهد بود که البته امکان دارد با توجه به اعزام در ایام خاص مانند عرفه یا اربعین کمی متغییر نیز باشد . همچنین دانشگاهیان می توانند مانند دوره های قبل در این دوره نیز به اتفاق یک همراه از تسهیلات وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی استفاده کنند.