حجت الاسلام والمسلمین رستمی خطاب به دانشحویان:
خود را به شکوفایی حداکثری برسانید/ با برنامه‌ریزی و اراده و امید به آینده اتفاقات بزرگ را رقم بزنید

۱۴۰۰/۰۸/۰۸ ۰۹:۴۷:۰۴

حجت الاسلام والمسلمین رستمی از نخبگان جوان خواست با توسل به اهل بیت(ع) و تلاش و پشتکار به شکوفایی حداکثری برسند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها،حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، در اختتامیه گردهمایی رتبه های برتر آزمون سراسری(گروه علوم انسانی) از دانشجویان خواست حضورشان در محضر امام معصوم(ع) در بدو تحصیل را به فال نیک بگیرند.

وی با بیان اینکه بخشی از اتفاقات آینده زندگی دست خودمان و بخش دیگر آن، خارج از اختیار ما می باشد، افزود: از امام رضا(ع) بخواهید که بتوانید با تلاش و پشتکار استعدادهای خود را شکوفا کنید و به قله ها برسید نه اینکه حداقلی باشید.

حجت الاسلام والمسلمین رستمی با اشاره به اینکه شهید فخری زاده در کنار یک دانشمند هسته ای، دانشمند علوم انسانی هم بود، به تشریح نحوه بهره مندی و استمداد این شهید هسته ای و سایر علما و اندیشمندان از محضر ائمه اطهار(ع) و ضرورت توسل به ایشان برای گره گشایی از عرصه های مختلف زندگی به ویژه مسائل علمی پرداخت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در ادامه به دانشجویان توصیه کرد: از همین آغاز تحصیل خود برنامه ریزی و اراده و امید به آینده و همت بالا و آرزوهای بزرگ مثبت و سازنده داشته باشید و آن ها را با اهل بیت(ع) در میان بگذارید تا سرمایه عمر خود را در مسیر اشتباه از دست نداده و بتوانید اتفاقات بزرگ را رقم بزنید.