برگزاری اولین همایش عمره دانشجویی استان چهار محال وبختیاری

۱۳۹۳/۱۲/۲۴ ۱۵:۴۱:۴۱

اولین همایش عمره دانشجویی استان چهار محال وبختیاری روز پنج شنبه ۲۱/۱۲/۹۳ از ساعت ۸لغایت ۱۵ در آمفی تئاتر فارابی واقع در دانشکده علوم برگزار شد.


به گزارش ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان چهار محال وبختیاری همایش عمره و عتبات دانشگاهیان استان روز پنجشنبه 21/12/93 ازساعت 8 لغایت 15باحضور مدعوین و عمره گزاران  و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر جعفری؛ مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان و رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه شهرکرد و حجت الاسلام والمسلمین محمدی؛روحانی کاروان و آقای رضوانی؛ مدیر کاروان در سالن فارابی واقع در دانشکده علوم پایه برگزار گردید.

جلسه باتلاوت آیاتی از کلام ا...مجید آغاز شد، سپس سرود جمهوری اسلامی ایران پخش گردید.حجت الاسلام والمسلمین دکتر جعفری در خصوص اثرات معنوی این سفر و غنیمت دانستن این فرصت در ایام جوانی به دانشجویان مطالبی را ارائه نمودند. در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمدی در مورد مناسک عمره بیاناتی را فرمودند. سپس آقای رضوانی؛ مدیر کاروان درخصوص مقدمات آمادگی سفر و برنامه های فرهنگی و امور اجرائی این سفر معنوی مطالبی را ایراد فرمودند. بعد از اقامه نمازجماعت ظهر و عصر و صرف ناهار در بخش آخر همایش، جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان برادر با روحانی کاروان و مدیر کاروان و دانشجویان خواهر با معینه کاروان برگزارشد.

ارسال نظر