برگزاری کارگاه آموزشی دانشجویان لرستانی...

۱۳۹۱/۱۲/۲۳ ۰۹:۲۲:۲۰

در روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۲/۹۱ کارگاه آموزشی قبل از سفر ویژه دانشجویان متاهل عمره گزار استان لرستان در معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار گردید.

به گزارش شورای هماهنگی استان لرستان این کاروان متشکل از 120نفر از زوجین و در یازدهم فروردین ماه 92 از ایستگاه پروازی کرمانشاه با مدیریت آقای طرهانی نژاد و معاون کاروان آقای ملکیان و روحانی محترم حجت الاسلام والمسلمین سید حسین طباطبائی نژاد به این سفر معنوی مشرف می شوند.

در این کارگاه که از ساعت 14 الی 17 عصر در سالن آمفی تئاتر برگزار گردید با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط معاون کاروان و خیر مقدم و اعلام برنامه از سوی ایشان شروع و سپس مدیر کاروان توضیحات لازم در خصوص سفر از جمله پرداخت عوارض خروج از کشور،وضعیت عربستان و نکات ایمنی سفر و ... ارائه دادند.

 در ادامه روحانی کاروان راجع به فلسفه حج و اهمیت آن با ذکر آیات و احادیثی در این زمینه پرداختند.

پس از استراحت مختصر و پذیرائی در ادامه کارگاه، در نمازخانه محل برگزری کارگاه ، ماکت کعبه نصب و روحانی به صورت نمادین اعمال عمره را برای زائران انجام و آموزش دادند و احکام لازم را هم بیان نمودند.

لازم به ذکر است که 56 نفر از اعضاء این کاروان از دانشجویان دانشگاه های ایلام می باشند که به صورت مشترک با کاروان لرستان اعزام می شوند و در روز پنجشنبه مورخ سوم اسفند 91 در دانشگاه آزاد ایلام باحضور مدیر و معاون کاروان ، کارگاه آموزشی قبل از سفر ویژه آنان نیز برگزار گردید.

 

 

 

ارسال نظر