اطلاعیه شماره ۳ ستاد عمره و عتبات کرمان...

۱۳۹۱/۱۲/۰۶ ۱۶:۱۷:۲۷

اطلاعیه ستاد عمره و عتبات استان کرمان در خصوص همایش عمره،کاروانبندی و....


همایش توجیهی زائرین عمره گزار استان کرمان در محل تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان با حضور حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور برگزار می گردد.

در این جلسه که مسوولین شورای استانی کرمان،مدیران ،معاونین و روحانیون کاروان ها حضور خواهند داشت، با توجه به مشخص شدن کاروان ها اطلاعات کاملی در این خصوص در اختیار زائرین قرار خواهد گرفت.

توجه به نکات زیر به زائرین توصیه می شود:

زمان شروع همایش 8 صبح بوده و همایش در 2 قسمت صبح و عصر و با ترتیب همایش عمومی ویژه تمامی عمره گزاران در قسمت صبح؛ و جلسات توجیهی ویژه هر کاروان بصورت مجزا در برنامه عصر برگزار می گردد.

در نوبت صبح زمانبندی جلسات توجیهی عصر، ویژه هر کاروان به ااطلاع زائرین خواهد رسید.

با توجه به اهمیت مطالب قابل طرح در جلسه و ضرورت اطلاع زائرین محترم، حضور الزامی بوده و عدم حضور زائرین به منزله انصراف فرد تلقی می گردد.

توصیه می شود عمره گزاران عزیز خودکار و دفترچه یادداشت به همراه خود داشته باشند.

دانشجویان محترم می بایست به ازای هر زائر بالای 2سال مبلغ 000/250 ریال به عنوان عوارض خروج از کشور طی فیش های جداگانه به شماره حساب 2110100250009 نزد بانک ملی ایران به نام سازمان امور مالیاتی واریز و فیش واریزی را در جلسه نوبت عصر 15/12/91 به مدیر یا معاون کاروان خود تحویل دهند.

در تحویل فیش واریزی دقت نمایید علاوه بر نوشتن کد ملی هر فرد بر روی فیش واریزی،نسخه مخصوص پرداخت کننده به مدیر یا معاون کاروان تحویل گردد.

زائرین عمره گزار سیستان و بلوچستان که ایستگاه پروازی آنها از کرمان می باشد علاوه بر موارد مذکور نکات زیر را مدنظر قرار دهند:

جهت رفاه این دسته از زائرین جلسه توجیهی روز پنجشنبه10/12/91 ویژه متاهلین و مجردین به صورت مجزا در زاهدان با حضور عوامل کاروانها برگزار می شود.

زائرین فیش های عوارض خروج از کشور خود را طبق موارد ذکر شده بالا در روز جلسه به عوامل کاروان تحویل دهند.

ارسال نظر