اردوی یکروزه کاروان مشعر

۱۳۹۰/۰۴/۰۷ ۰۹:۰۰:۳۸

گزارشی از اردوی یکروزه کاروان مشعر که ۲/۱۲/۱۳۸۹ به مدیریت آقای حمیدروشن روان در روز ولادت پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) ازمشهد مقدس به سرزمین وحی مشرف شدند.
اردوی یکروزه فرهنگی –آموزشی کاروان مشعر به مدیریت آقای حمید روشن روان که در مورخ 2/12/1389 روز ولادت پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) از مشهد مقدس  به سرزمین وحی مشرف شده بودند ،

 یکشنبه 15/3/1390برگزار گردید .با هماهنگی بعمل آمده یکی از روحانیون مجرب و توانا که با نهاد دانشگاه فردوسی همکاری دارند از ابتدا همراه دانشجویان بودند. این اردوی یکروزه در مجموعه فرهنگی – تفریحی شاندیز برگزار گردید ، در طبیعت بسیار زیبای محل اردو، زائرین ضمن مرور خاطرات وبیان دریافتهای معنوی که دراین سفر داشته اند از نقطه نظرات یکدیگر بهره می بردند ، حضور حجه الاسلام والمسلمین حسینی که با صبر ومتانت به پرسشهای دانشجویان پاسخ می دادند و برگزاری نماز جماعت ظهر وعصر از نکات برجسته این اردوی یکروزه بود. دانشجویان از ساعت 9 تا 16 در این اردو بودند و هنگام مراجعت درخواست تشکیل مجدد چنین اردویی را داشتند . ازویژگیهای این اردو همت بسیار خوب  مدیر کاروان در برگزاری آن وکمک زائرین وانجام یک کار دسته جمعی و بسیار پرثمر بود.

ارسال نظر