آغاز ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک/هر که دارد هوس کرب و بلا بسم الله

۱۴۰۱/۱۰/۲۱ ۱۵:۳۳:۱۴

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره عتبات دانشگاهیان از امروز در سایت لبیک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) گفت:با توجه به برنامه‌ریزی های صورت گرفته،دانشگاهیان مشتاق سفر زیارتی عتبات عالیات می‌توانند از امروز 22 دی ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.irبرای ثبت نام در کاروان های عتبات اقدام کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت:بیست و سومین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اوایل بهمن ماه آغاز خواهد شد که جزئیات و نحوه ثبت نام در سامانه samaneh.labbayk.ir بیان شده است.

وی افزود:این دوره از اعزام دانشگاهیان که در بهمن و اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد، با مناسبت های ویژه ای چون میلاد با سعادت حضرت علی(ع)، مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و اعیاد خجسته شعبانیه همزمان خواهد بود و اعزام ها تا پیش از ماه مبارک رمضان به پایان خواهد رسید.

مطهری پورگفت:به دلیل قرار گرفتن مناسبت های خاص در این دوره، از داوطلبان تقاضا می شود که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان کلیک کنید

ارسال نظر