رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبر داد:
تمدید ۱ روزه ثبت نام عتبات دانشگاهیان...

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۰۹:۵۵:۳۴

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:مهلت ثبت نام در بیست و دومین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز یکشنبه۴ اسفندماه در سایت لبیک تمدید شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:مهلت ثبت نام در بیست و دومین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز یکشنبه 4 اسفند ماه در سایت لبیک تمدید شد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت: ثبت نام بیست و دومین دوره از عتبات دانشگاهیان از 27 بهمن ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.irآغاز شده و پس از اتمام مهلت ثبت نام،یک روز را در اختیار متقاضیانی قرار دادیم که در این مدت موفق به ثبت نام نشده اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:از آغاز ثبت نام این دوره یک هفته می گذرد و در این مدت دانشگاهیان سراسر کشور در گروه های مختلف اعزام در سایت لبیک ثبت نام کرده اند که بیشترین آمار ثبت نام کنندگان به گروه متاهلین و دختران و پسران دانشجو اختصاص دارد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور ادامه داد:آخرین زمان ثبت نام بیست و دومین دوره عتبات دانشگاهیان، روز یکشنبه 4 اسفندماه است که این زمان دیگر تمدید نخواهد شد.قرعه کشی 5 اسفندماه انجام و نتایج آن از سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام خواهد شد.

برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان کلیک کنید

ارسال نظر