اعلام زمان و مکان تحویل مدارک عتبات دانشگاهیان/ لیست تماس استان ها

۱۳۹۸/۰۴/۰۳ ۱۴:۱۳:۲۹

زمان تحویل مدارک و واریز هزینه سفر از طریق پیامک و پروفایل به اطلاع زائرین عتبات دانشگاهیان خواهد رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، زمان تحویل مدارک و واریز هزینه سفر در پروفایل زائرین در سامانه عتبات دانشگاهیان و همچنین با ارسال پیامک به اطلاع زائرین اصلی و ذخیره خواهد رسید. زائرین دانشگاهی بعد از دریافت پیامک باید نسبت به تحویل مدارک به دفتر ستاد در استان تحصیل خود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، کلیه زائرین اصلی و ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام،باید نسبت به تهیه گذرنامه اقدام کنند. پسران دانشجو که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند نیز فرم مذکور را جهت اخذ مجوز خروج از کشور تکمیل و به مسئول عتبات استان خود تحویل نمایند.

گفتنی است، آخرین اطلاعیه ها در خصوص اعزام در پروفایل زائرین در سایت لبیک درج خواهد شد.بنابراین لازم است که زائرین ارتباط خود را با سامانه ثبت نام تا زمان اعزام حفظ نمایند.

لازم به تذکر است؛ پذیرفته شدگان در عتبات دانشگاهیان جهت طرح هر گونه سوال فقط باید با استان محل تحصیل خود تماس حاصل نمایند.شماره تماس و آدرس استان ها را می توانید از لینک زیر دریافت کنید.

لیست تماس و آدرس دفاتر ستاد در استان های سراسر کشور

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  محمدرضاکمندی :

سلام برای من تازه پیامک اومده که مراجعه کنم واسه ثبت نام چه مدارکی لازمه گذرنامه ام ندارم و وام بانکیم میخوام

  لبیک : باسلام با دفتر ستاد در استان تحصیل خود تماس بگیرید.شماره دفاتر در صفحه اصلی سایت لبیک قسمت لینک ها موجود است
  محمد حسینی :

باسلام و احترام می خواستم بدونم آیا هزینه سفر هوایی از تهران یا شیراز یا استان دیگر متفاوته؟

  لبیک : سلام خیر فرقی ندارد
  زهرا کریمی :

با سلام .ایا وام رفاه با وام بانک ملت فرقی داره ؟پس از تایید نهایی در سایت برای دریافت وام رفاه باید ب رفاه دانشگاه بریم ؟

  لبیک : سلام بله فرق دارد/ ابتدا ثبت نام را نهایی کنید و بعد به بانک مراجعه کنید/ برای صندوق رفاه هم باید در سایت آن ثبت نام کنید و درخواست وام دهید
  حمید بیات :

با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان زحمت کش می خواستم در مورد تهیه ارز زیارتی مسافرتی باخبر شوم چقدره و از کدام بانک باید تهیه کرد. سپاسگزارم از راهنمایی شما

  لبیک : سلام ارز زیارتی به زائرین عتبات تعلق نمی گیرد