مابه‎التفاوت ویزای عراق از امروز به زائران بازگردانده می‎شود

۱۳۹۸/۰۲/۰۷ ۱۰:۳۹:۱۸

زائرانی که برای سفر به عتبات هزینه ویزای عراق را پرداخت کرده بودند، از امروز می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت هزینه پرداختی خود را دریافت کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از خبرگزاری فارس، اواسط فروردین‌ماه سال جاری هزینه ویزای عراق حذف شد و با این امر بخشی از هزینه‌های سفر به عتبات کاهش یافت.

البته نام‌نویسی سفر به عتبات تا ۸ اردیبهشت‌ماه از سال گذشته یعنی پیش از تصویب و اجرای حذف هزینه ویزای عراق صورت گرفته بود و بسیاری از زائران برای ماه‌های رجب و شعبان در کاروان‌های عتبات نام‌نویسی کرده و هزینه این سفر معنوی را پرداخت کرده بودند.

پس از حذف هزینه ویزای عراق از ۱۹فروردین‌ماه امسال به بعد، تمام زائرانی که در کاروان‌ها پیش از اجرای این امر نام‌نویسی و هزینه ویزا را پرداخت کرده بودند، در انتظار دریافت ما به التفاوت هزینه پرداختی خود بودند.

به گفته مرتضی آقایی؛ مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت هزینه ویزای عراق به۱۱هزار زائر که در کاروان‌ها نام‌نویسی کرده و هزینه را پرداخت کرده‌اند، تعلق می‌گیرد.این زائران می‌توانند از امروز ۷ اردیبهشت‌ماه با همراه داشتن کارت ملی به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کرده و هزینه ویزای پرداختی خود برای سفر به عتبات را دریافت کنند.

به گزارش فارس، با حذف هزینه ویزا،۴۸۶هزار و۶۸۰تومان به زائرانی که هزینه سفر به عتبات با کاروان‌ها را پرداخت کردند، بازگردانده خواهد شد.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  سيد سجاد عباسى :

سلام وقت بخير به اعزام 15فروردين تعلق ميگيره؟

  لبیک : سلام خیر /اعزام های 19 فروردین به بعد شامل لغو هزینه ویزاست
  احسان شاه حسینی :

سلام من امروز 08/02/98 به بانک ملت مراجعه کردم اظهار بی اطلاعی کردن چه باید بکنم؟

  لبیک : باسلام مصوبه اعطای وام به زودی به شعب ابلاغ می شود
  فهیمه محمودی :

سلام شرمنده یه سوال داشتم هزینه ویزای عراق به ما که بهمن ۹۷ رفتیم تعلق نمیگیره؟

  لبیک : سلام خیر /اعزام های 19 فروردین ماه 98 به بعد