ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
اپلیکیشن لبیک را دانلود کنید/جدیدترین راه ارتباطی با ستاد

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۰۸:۳۱:۲۳ - بازدید: ۱۳۹۲

اپلیکیشن اندرویدی لبیک به عنوان درگاه ارتباطی با زائرین علاقمند و همچنین با محتوای زیارت،مطالب آموزشی و فرهنگی طراحی و ارائه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین فقیهی،رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از رونمایی از اپلیکیشن اندرویدی لبیک خبر داد و گفت: با توجه به لزوم استفاده از رسانه های نوظهور برای ارائه مفاهیم فرهنگی و زیارتی به زائرین دانشگاهی بر آن شدیم تا نسبت به طراحی اپلیکیشن لبیک اقدام نمائیم.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی گفت: اپلیکیشن لبیک با قابلیت مشاهده پروفايل،عكس هاي سفر، معرفی اماكن زیارتی و تاریخی، معرفی برنامه هاي متنوع ستاد براي زائرين به صورت تفكيكي كربلا، نجف،کاظمین،امكان انجام نظرسنجي در پايان سفر،امكان شركت در مسابقه چراغ راه هدايت، ،امكان ارتباط مستقيم با رياست ستاد،امكان مشاهده خبرها و اطلاعيه هاي سفر و ...طراحی و ساخته شده است که در همه گوشی های اندرویدی قابل نصب است.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:قطعاً زیارت عتبات نیازمند آگاهی و مطالعه قبل از سفر است و استفاده از این اپلیکیشن می تواند با ارائه محتوای مناسب و زمان بندی برنامه های مختلف فرهنگی و زیارتی در طول سفر، به استفاده مناسب از اوقات زائرین کمک شایانی کند.

فقیهی گفت: زائرین دانشگاهی با استفاده از این برنامه می‌توانند کلیه برنامه ها و اطلاعات لازم را در خصوص سفر به عتبات عالیات دریافت کنند.

از اینجا دانلود کنید:

 دانلود مستقیم

دانلود از بازار

منتظر ارائه نظرات زائرین دانشگاهی در خصوص اپلیکیشن لبیک هستیم

ارسال نظر