ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان تا ۱۲ مرداد ماه ادامه دارد/تاکنون ۱۸ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند

۱۳۹۲/۰۵/۰۹ ۱۴:۳۲:۰۵

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان‌ گفت: تاکنون حدود ۱۸ هزار نفر براي اعزام به عتبات دانشگاهيان ثبت نام كرده اند.
محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام هفتمين دوره اعزام به عتبات دانشگاهيان از روز پنجم مردادماه به صورت اينترنتي آغاز شده و تا امروز حدود 18000 نفر از دانشگاهیان سراسر کشور برای اعزام به عتبات دانشجویی ثبت نام کرده اند.
وي توضيح داد: دانشگاهيان متقاضي اعزام به عتبات عاليات مي‌توانند تا 12/5/92 با مراجعه به سايت لبيك به نشاني www.labbayk.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند.
زارع سهميه اين دوره از اعزام هاي عتبات دانشگاهيان را سه هزار و ۶۰۰ نفر ذكر كرد و گفت: انتخاب افراد از طريق قرعه كشي صورت مي گيرد و تمام دانشگاهيان اعم از دانشجويان پسر و دختر مجرد با يكي از محارم، زوج هاي دانشجو، اساتید و كاركنان دانشگاهها مي توانند با همراه براي سفر زيارتي عتبات ثبت نام كنند.
وي متذكر شد: كساني كه در دوره هاي قبل در عتبات دانشجويي ثبت نام كرده يا اعزام شده اند نيز مي توانند در اين دوره ثبت نام و اعزام شوند و محدوديتي در اين زمينه وجود ندارد.
معاون اجرائی ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان ادامه داد: مراسم قرعه كشي براي انتخاب اعزامي هاي عتبات دانشگاهي، روز ۱۴ مردادماه به صورت اينترنتي انجام مي شود و نتایج آن از سایت لبیک به اطلاع دانشگاهیان خواهد رسید.

ارسال نظر