رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:
زیارت؛ فرصت استفاده از دانشگاه اهل بیت(ع)/آغاز اعزام های دوره جدید از۲۷تیرماه

۱۳۹۸/۰۳/۲۲ ۱۵:۴۸:۰۱

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛رئیس ستاد گفت:در این دنیای پرهیاهو که سعی می کنند پیوند جوانان را با ارزش های متعالی ضعیف نشان دهند در ۲۴ ساعت آغاز ثبت نام، شاهد ثبت نام ۱۱۲۰۰ مشتاق زیارت بودیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک ، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در نشست خبری تشریح برنامه های بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان که روز (یکشنبه، 19 خرداد ماه) در دفتر مرکزی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار شد، پیگیری مطالبات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را یکی از رسالت های مهم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دانست و گفت: تقویت رابطه دانشگاهیان با پروردگار مهمترین توصیه رهبری در دیدار با دانشجویان و استادان دانشگاه ها در دوره های مختلف بوده است. تقویت جوانان انقلابی یکی از توصیه های معظم له خطاب به استادان دانشگاه ها است.

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود : هیچ دانشگاهی بالاتر از مکتب اهل بیت (ع) نیست و زیارت فرصت منحصر به فردی برای ارتباط با حضرات معصومین (ع) است.

وی اضافه کرد: زیارت و زیارت نامه به زائر درس عشق و ارادت به مکتب اهل بیت (ع) را می دهد و انقلابی درونی در وی ایجاد می کند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور در ادامه با بیان اینکه ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان از هجدهم خرداد ماه آغاز شده است و در روز نخست یازده هزار و 200 نفر در سامانه عتبات دانشگاهیان ثبت نام کرده اند ، گفت:در این دنیای پرهیاهو که سعی می کنند پیوند جوانان را با ارزش های متعالی ضعیف نشان دهند در 24 ساعت آغاز ثبت نام، شاهد ثبت نام 11200 مشتاق زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بودیم که این نشان دهنده توجه ویژه دانشگاهیان نسبت به اهل بیت(ع) و اشتیاق وافر آنان به حضور در اعتاب مقدسه دارد.

وی در ادامه با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی اظهار کرد: ارتباط با اهل بیت (ع) در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است.

ارسال نظر