۱۳۹۸/۰۵/۱۹ ۱۱:۵۳:۲۵ - تعداد دفعات بازديد : ۱۰۶

حجت الاسلام والمسلمین تقوی تشریح کرد:

آثار و برکات زیارت امام حسین(ع) از منظر امام باقر(ع)...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،همایش احلی من العسل روز گذشته با حضور ۸ کاروان از دانشگاهیان سراسر کشور، در محل استقرار کاروان های دانشگاهی در کربلای معلی برگزار شد.

در ابتدا،حجت الاسلام والمسلمین تقوی،مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری استان هرمزگان با توجه به ایام شهادت امام باقر (ع) گفت: امام باقر(ع) می‌فرمایند:« اگر مردم می‌دانستند، زیارت امام حسین (علیه السلام) چقدر فضیلت و ثواب دارد، به درستی که از شوق می مردند و نفس‌هایشان از روی حسرت بند می آمد.»

حجت الاسلام والمسلمین تقوی گفت: هر کس از سر شوق و عشق مثل شما به این زیارت بیاید، برای او ثواب هزار حج و هزار عمره مورد توجه و مقبول نوشته می شود و پاداش هزار انسان روزه دار و ثواب هزار صدقه مورد قبول شده و هزار بنده آزاد شده دارد. زیارت امام حسین(ع) در عرفه هم ثواب مضاعفی دارد.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در هرمزگان گفت:برای بعضی از شما که سفر اولتان است و خیلی‌ها هم که سفرهای مکررداشته اند، هر بار برداشت نو و نگاه جدیدی به این سفر پیش می آید و قطعا هر سفر برکات خاص خودش را خواهد داشت و کسی دست خالی از این سفرها باز نمی گردد.

در ادامه دو نفر از زائرین دلنوشته خود را قرائت کردند و به رسم یادبود نگین انگشتری مزین به سنگ حرم امام حسین(ع)، به آنها اهدا شد.همچنین به قید قرعه از هرکاروان به یک نفر، تربت پاک امام حسین (ع)هدیه شد.

در پایان این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین سلطانی؛ روایتگر بعثه مقام معظم رهبری به اجرای برنامه احلی من العسل پرداخت که با استقبال زائرین دانشگاهی مواجه شد.

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :