۱۳۹۸/۰۵/۱۸ ۲۲:۴۰:۱۵ - تعداد دفعات بازديد : ۸۳

دیدار رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با مسئول بعثه مقام معظم رهبری در عراق

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به همراه حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور، رئیس ستاد عمره وعتبات دانشگاهیان با حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی، مسئول بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رستمی؛ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ها ارتقاء بینش و بصیرت اعتقادی را از برکات سفرهای زیارتی در میان دانشگاهیان دانست و با اشاره به استقبال آنها از این سفرها گفت: زیارت بارگاه اهل بیت (علیهم السلام) در بهره مندی از این فضای معنوی و حتی در زندگی دانشجویان تاثیر مثبت داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی؛مسئول بعثه مقام معظم رهبری در عراق نیز، حضور دانشگاهیان در سفرهای زیارتی را در راستای تبیین و تعمیق ارزشهای اسلامی موثر دانست و خدمتگزاری به قشر فرهیخته جامعه را بسیار لذت بخش دانست.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛ رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از همکاری بعثه مقام معظم رهبری در برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی در طول اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات قدردانی کرد .

گفتنی است در این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین بهجتی،مسئول بعثه مقام معظم رهبری در کربلا و کاظم حاجی زاده،نماینده ستاد در کربلای معلی نیز حضور داشتند.

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :