۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ۱۳:۰۶:۳۰ - تعداد دفعات بازديد : ۷۶۹

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبر داد:

بیست و یکمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛ رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات در بیست و یکمین دوره خبر داد و گفت:عملیات بیست و یکمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات، روز پنج شنبه ۲۷ تیرماه ۹۸ با اعزام سه کاروان از دانشگاهیان استان های تهران،البرز و خراسان رضوی آغاز شد و تا ۱۵ مهر ماه ۹۸، ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت: ۶۴۰۰۰نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در این دوره متقاضی تشرف به عتبات بودند که از آن میان حدود ۱۳ هزار دانشگاهی به عتبات عالیات اعزام می شوند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:بر اساس برنامه ریزی های انجام شده زائرین در قالب ۳۵۰ کاروان به صورت هوایی و زمینی به عتبات عالیات مشرف خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت:در اين دوره برای تمامی زائران عتبات دانشگاهیان وام یک و نیم میلیون تومانی برای سفرهای زمینی و سه میلیون توماني برای سفرهای هوایی بانك ملت و وام صندوق رفاه را در نظر گرفته‌ايم كه قرض الحسنه و بدون سود است.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:نماینده،مدیران ثابت و مداحان ستاد روز گذشته به نجف اشرف وارد شدند و هتل های محل استقرار دانشگاهیان آماده میزبانی از زائرین دانشگاهی است.

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :