۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۰۹:۲۰:۰۸ - تعداد دفعات بازديد : ۲۹۰۹

تمدید۲روزه ثبت نام عتبات دانشگاهیان/بیش از ۴۹هزار نفر تا امروز ثبت نام کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:مهلت ثبت نام در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه در سایت لبیک تمدید شد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از ۱۸ خرداد ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.irآغاز شده و پس از اتمام مهلت ثبت نام،یک بازه زمانی دو روزه را در اختیار متقاضیانی قرار دادیم که در این مدت موفق به ثبت نام نشده اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:از آغاز ثبت نام این دوره ده روز می گذرد و در این مدت بیش از ۴۹۰۰۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در گروه های مختلف اعزام در سایت لبیک ثبت نام کرده اند که بیشترین آمار ثبت نام کنندگان به گروه متاهلین و دختران و پسران دانشجو اختصاص دارد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور ادامه داد:آخرین زمان ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان، روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه است که این زمان دیگر تمدید نخواهد شد.قرعه کشی ۳۰خرداد ماه انجام و نتایج ۱ تیر ماه از سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام خواهد شد.

برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان کلیک کنید

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :
نظرات کاربران :
  پوریا مددی زاده : سلام وقتتون بخیر بنده برای قرعه کشی عتبات ثبت نام کردم اما الان رمز و نام کاربریمو یادم نمیاد میخواستم بپرسم چیکار میشه کرد ؟؟ و اینکه از نتایج چجوری مطلع بشم باسپاس
  مدیریت : سلام کدملی و شماره شناسنامه را وارد کنید/نتایج از سامانه عتبات دانشگاهیان اعلام می شود