۱۳۹۸/۰۳/۲۲ ۱۵:۴۸:۰۱ - تعداد دفعات بازديد : ۹۴۱

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:

زیارت؛ فرصت استفاده از دانشگاه اهل بیت(ع)/آغاز اعزام های دوره جدید از۲۷تیرماه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک ، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در نشست خبری تشریح برنامه های بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان که روز (یکشنبه، ۱۹ خرداد ماه) در دفتر مرکزی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار شد، پیگیری مطالبات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را یکی از رسالت های مهم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دانست و گفت: تقویت رابطه دانشگاهیان با پروردگار مهمترین توصیه رهبری در دیدار با دانشجویان و استادان دانشگاه ها در دوره های مختلف بوده است. تقویت جوانان انقلابی یکی از توصیه های معظم له خطاب به استادان دانشگاه ها است.

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود : هیچ دانشگاهی بالاتر از مکتب اهل بیت (ع) نیست و زیارت فرصت منحصر به فردی برای ارتباط با حضرات معصومین (ع) است.

وی اضافه کرد: زیارت و زیارت نامه به زائر درس عشق و ارادت به مکتب اهل بیت (ع) را می دهد و انقلابی درونی در وی ایجاد می کند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور در ادامه با بیان اینکه ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان از هجدهم خرداد ماه آغاز شده است و در روز نخست یازده هزار و ۲۰۰ نفر در سامانه عتبات دانشگاهیان ثبت نام کرده اند ، گفت:در این دنیای پرهیاهو که سعی می کنند پیوند جوانان را با ارزش های متعالی ضعیف نشان دهند در ۲۴ ساعت آغاز ثبت نام، شاهد ثبت نام ۱۱۲۰۰ مشتاق زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بودیم که این نشان دهنده توجه ویژه دانشگاهیان نسبت به اهل بیت(ع) و اشتیاق وافر آنان به حضور در اعتاب مقدسه دارد.

وی در ادامه با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی اظهار کرد: ارتباط با اهل بیت (ع) در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است.

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :
نظرات کاربران :
  محدثه : با سلام لطفا کسانی که متاهل اند و تاکنون هیچ کدام مشرف نشده اند در اولویت قرار دهید متشکرم
  محبوبه : با سلام چرا مثل دوره قبل امکام مشاهده ظرفیت باقیمانده برای هر تاریخ اعزام وجود ندارد؟ دوره قبل میشد ببینیم چند نفر برای هر تاریخ اسم نوشتند که ما مناسب ترین رو انتخاب کنیم
  مدیریت : باسلام برای هر تاریخ اگر ثبت نام کنندگان به حد نصاب برسند سامانه پیشنهاد میدهد که تاریخ های بعدی را برای ثبت نام انتخاب کنید
  اکبر بهمن اللوارس : با سلام در صورت امکان کسانی که تا کنون مشرف نشده اند در اولویت قرار دهید. با تشکر التماس دعا