۱۳۹۸/۰۳/۱۲ ۰۹:۴۴:۵۰ - تعداد دفعات بازديد : ۴۳۴

توزیع روزانه افطاری در میهمانسرای حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از الکفیل،میهمانسرای آستان قدس عباسی همواره در طول ایام سال، زیارتهای میلیونی و مناسبتها از جمله ماه مبارک رمضان از زائران گرامی پذیرایی می نماید.

عادل الحمامی، رئیس بخش میهمانسرا درباره خدمات ارائه شده به زائران به شبکه جهانی الکفیل گفت: با حلول ماه مبارک رمضان بخش میهمانسرای آستان قدس عباسی به منظور پذیرایی از زائران محترم با وعده های افطاری دربهای خود را به روی آنها می گشاید. با نظر به اینکه تعداد زائران در ماه مبارک رمضان افزایش می یابد، میهمانسرای آستان نیز روزانه حدود دو هزار و پانصد پرس غذا میان زائران توزیع می کند و این رقم در شبهای جمعه و لیالی مبارک به دو برابر افزایش می یابد.

وی افزود: با توجه به اینکه تعداد زائران حرم مطهر عباسی در این ماه پر برکت به اندازه ای افزایش می یابد که سالن غذاخوری داخل میهمانسرا ظرفیت پذیرش آنها را ندارد، غذای سفری نیز که شامل یک پرس غذای کامل می شود، از طریق مرکز توزیع غذای خارج از صحن مطهر طی ماه مبارک به زائران ارائه می گردد تا همه زائران در زمان افطار و بدون هیچگونه تأخیری وعده های افطاری را دریافت نمایند. در شبهای جمعه نیز با توجه به ازدحام انبوه جمعیت، غذا از طریق دربهای دیگر پیرامون آستان قدس میان زائران محترم توزیع می شود.

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :