۱۳۹۷/۰۹/۱۷ ۱۱:۲۰:۴۳ - تعداد دفعات بازديد : ۵۴۷۲

فردا؛آخرین روز ثبت نام عتبات دانشگاهیان/ خبر خوش رئیس ستاد برای دانشجویان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با تبریک شانزدهم آذر،روز دانشجو به قشر دانشگاهی کشور به برنامه زیارتی جدید ستاد اشاره کرد و گفت:باتوجه به هماهنگی های انجام شده بین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و آستان قدس رضوی،مقرر شد اولین دوره اعزام دانشجویان سراسر کشور به مشهد مقدس در زمستان ۹۷ برگزار شود.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی گفت:در این دوره از اعزام با هماهنگی های صورت گرفته بین دستگاه های مرتبط، هزینه های اصلی سفر توسط آستان قدس رضوی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها انجام خواهد شد و دانشجویان صرفا هزینه حداقلی جهت سفر پرداخت خواهند کرد.

وی افزود: در ثبت نام مشهد دانشگاهیان که جزئیات آن در این هفته اعلام خواهد شد، محدودیتی برای ثبت نام دانشجویان نخواهیم داشت و با توجه به جایگاه والای زیارت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)،امیدواریم این آغاز به عنوان یکی از شاخص ترین برنامه های فرهنگی -دانشجویی کشور معرفی شود.

فقیهی در خصوص ثبت نام عتبات دانشگاهیان نیز گفت : فردا هجدهم آذر، آخرین روز ثبت نام بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان است و تلاش خواهیم کرد تا بیستم آذرماه نتایج قرعه کشی عتبات را اعلام کنیم .

وی ادامه داد:با اشاره به نوسانات ارزی و همچنین محاسبه قیمت سفرهای عتبات با مبنای ارز نیمایی تمام تلاش خود را برای کم کردن هزینه سفر عتبات دانشگاهیان با همکاری سازمان حج و زیارت و شرکت شمسا داشته ایم و امیدواریم افزایش مبلغ وام اعطایی بانک ملت بتواند موجب تسهیل سفر دانشگاهیان شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد: جزئیات ثبت نام، نحوه قرعه کشی و اعزام دانشگاهیان به مشهد مقدس، بعد از پایان ثبت نام عتبات دانشگاهیان از سایت لبیک اعلام خواهد شد .