اطلاعیه شماره ۱ شورای هماهنگی عمره وعتبات دانشگاهیان خراسان رضوی

۱۳۹۰/۰۲/۲۸ ۰۷:۱۲:۱۳

برگزاری همایش پس از سفر ویژه دانشگاهیان خراسان رضوی در مشهد مقدس

قابل توجه  دانشجویان و اساتیدی که از طریق ستاد عمره خراسان رضوی در فاصله زمانی  زمستان 89 تا اردیبهشت 1390 به سرزمین وحی مشرف شده اند.

 به حول و قوه الهی همایش پس از سفر به منظور دیدار با همسفران و تجدید خاطرات عمره برگزار خواهد گردید، لذا ضمن دعوت از همه عزیزان زائر خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید:
1-این همایش 6 خرداد 1390 از ساعت 8:30 تا 16 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود،  مکان دقیق همایش از طریق پیامک به اطلاع زائرین محترم خواهد رسید.

2- در صورتی که تا کنون پیامک  اعلام زمان همایش را دریافت ننموده اید ، کد ملی خودتان را به شماره 30007650008040 پیامک نمایید.

3- برنامه های همایش 6 خرداد:

·        جلسه عمومی باحضور همه زائرین (سخنرانی ، پخش کلیپ  و...) از ساعت 8:30 تا 12

·        اقامه نمازوصرف ناهاراز ساعت 12 تا 14

·     برگزاری مراسم اختتامیه  ساعت 14 تا 16

4- به دلیل ظرفیت محدود سالن خواهشمندیم فقط زائرین در این همایش شرکت نمایند.

5- جهت شرکت درمسابقه عکاسی عمره دانشگاهیان عکسهای خود را  که در طول سفر ثبت کرده اید و مناسب مسابقه می باشد؛ به  آدرس ایمیل OMREH90@GMAIL.COM  ارسال نمایید. (آخرین فرصت ارسال تصاویر 3 خرداد می باشد). به 10 نفر از افراد برتر جوایزی به رسم یادبود تقدیم خواهد گردید.حتما دقت بفرمایید تصاویر با فرمت JPG بوده و ضمن داشتن کیفیت مطلوب حجم آن از یک مگا بایت بیشتر نباشد.

6- زائرینی که قطعا قصد حضور در همایش را دارند ،عنایت فرموده ضمن تماس با مدیر کاروان نام ونام خانوادگی خود را جهت ثبت نام در همایش به ایشان اطلاع دهند.تا برنامه ریزی لازم جهت تهیه ناهار و حضور این عزیزان به بهترین وجه انجام پذیرد.

7-با توجه به اینکه ممکن است زائرین بعضا از برگزاری همایش مطلع نشده باشند ، لذا خواهشمند است در صورت امکان به زائرین دیگر نیز اطلاع رسانی فرمایید تا در صورت تمایل به حضور در مراسم ، با مدیر کاروان تماس بگیرند.
8-لطفا جهت اطلاع این شورا از تعداد زائرینی که  این اطلاعیه را ملاحظه نموده اند؛ پس از مطالعه دقیق این متن عدد 2 را به سامانه پیام کوتاه 30007650008040  ارسال نمایید.

9- نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به آدرس ایمیل   OMREH90@GMAIL.COM   ارسال نمایید.
پایان پیام. شورای هماهنگی خراسان رضوی