آخرین جلسه آموزشی عتبات دانشگاهیان-استان البرز در مرحله بیست و یکم برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۳:۴۵:۲۱

آخرین جلسه آموزشی قبل از سفر کاروان های عتبات دانشگاهیان استان البرز در مرحله بیست ویکم اعزام، روزدوشنبه ۲۵شهریورماه برگزار شد.


حق پرست، کارشناس شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان البرز گفت:نهمین (آخرین)جلسه قبل از سفر کاروان های عتبات دانشگاهیان استان البرز در مرحله بیست و یکم اعزام روزدوشنبه25شهریورماه ساعت 10:30لغایت11:30صبح در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) دانشگاه خوارزمی استان البرز برگزارگردید.

وی افزود:کاروان "خیبر" به مدیریت سیدعلی حسینی و روحانی کاروان حجت الاسلام والمسلمین امن اله فرید می باشد که از فرودگاه حضرت امام(ره) 11مهرماه به صورت هوائی عازم شهر مقدس نجف اشرف خواهند شد.

حق پرست،ضمن حضور در جلسه به معرفی برنامه های تدارک دیده شده در شهرهای زیارتی از سوی ستادعمره وعتبات دانشگاهیان پرداخت و خواستار حضور موثر و فعال زائران و تعامل با مدیر و روحانی کاروان در این خصوص شد.

در ادامه، مدیر کاروان نکات اجرایی تشرف را بیان نمود.سپس روحانی کاروان به بیان فضائل تشرف و تاثیرات زیارت با ذکر احادیث مطالبی را ذکر کرد.در پایان جلسه ضمن پذیرایی از زائران،بسته فرهنگی ،آموزشی اهدایی ستادعمره وعتبات دانشگاهیان ،بین زائران توزیع گردید.