مراسم بدرقه دانشجویان به مشهد مقدس با حضور خادمان حرم امام رضا(ع) برگزار شد

۱۴۰۲/۰۸/۲۳ ۱۰:۱۶:۴۷

مراسم بدرقه دانشجویان اعزامی به مشهد مقدس جهت زیارت حرم مطهر حضرت رضا(ع) و شرکت در همایش « آینده روشن» با حضور رئیس و مسئولین ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، مراسم بدرقه دانشجویان اعزامی به مشهد مقدس جهت زیارت حرم مطهر حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) و شرکت در همایش « آینده روشن» با حضور حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور،رئیس و مسئولین ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار شد.

بر اساس این گزارش،در راستای اجرای «رویداد آینده روشن» و برگزاری گردهمایی رتبه‌های برتر آزمون سراسری از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، اولین مراسم بدرقه دانشجویان به مشهد مقدس در سال 1402 با حضور جمعی از مسئولین و همکاران دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های تهران،همکاران ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و خانواده های زائران دانشجو در سالن انتظار راه آهن تهران برگزار شد.

این مراسم که با خوشامد گویی حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور به زائران و مداحی حاج میثم احمدی پور در فضایی معنوی همراه بود،خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) با در دست داشتن پرچم متبرک رضوی، زائران دانشجو را به سمت مشهد مقدس بدرقه نمودند.

لازم به ذکر است، در این طرح تاکنون بیش از500 نفر از دانشجویان رتبه های برتر آزمون سراسری سال 1402 به این سفر معنوی اعزام شدند.

گفتنی است، رویداد دورهمی دانشجویی با عنوان «آینده روشن» به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم- تحقیقات و فناوری و آستان قدس رضوی و با حضور رتبه‌های برتر کنکور سراسری در آبان ماه1402 در جوار بارگاه ملکوتی عالم آل محمد(ص)،ثامن الحجج،حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با ویژه برنامه‌های فرهنگی-آموزشی برای دانشجویان برگزار می شود.

ارسال نظر