ثبت نام حج تمتع ۱۴۰۲ از ۳۰ دی ماه آغاز می شود/آیا سفر عمره راه اندازی می شود؟

۱۴۰۱/۰۹/۱۲ ۰۸:۵۲:۲۵

رئیس سازمان حج و زیارت از ثبت نام حج تمتع ۱۴۰۲ از ۳۰ دی ماه خبر داد و گفت که امسال فرصت کافی برای برنامه ریزی مناسب وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سازمان حج و زیارت؛ دکتر سید صادق حسینی در مراسم تکریم و معارفه مدیر حج و زیارت استان قزوین، خدمت به زائرین بیت ا.. الحرام و ائمه اطهار (ع) را توفیقی عظیم دانست وگفت: بنا به اقتضای شغل خود در مجموعه ای فعالیت می کنیم که افتخار خدمتگزاری به زائران بیت ا.. الحرام و ائمه اطهار(ع) نصیب ما شده و این توفیق کمی نیست بنابراین باید از این توفیق به نحو احسن استفاده کرده و بیش از پیش به زائرین خدمت کنیم.

وی در خصوص حرکت عظیم اربعین حسینی که طبق فرمایش مقام معظم رهبری در تمام دنیا بی نظیر است، اظهار کرد: طبق آمار رسمی در سالجاری حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر

در پیاده روی اربعین شرکت کردند که این اجتماع میلیونی در بازه زمانی 20 روزه در تمام دنیا بی نظیر است که متاسفانه از طرف رسانه های معاند پوشش خبری داده نمی شود.

حسینی در خصوص برگزاری حج سال آینده تصریح کرد: ان شاالله با برنامه ریزی انجام شده روز 30 دی ماه ثبت نام برای حج سال آینده شروع شده و ما برخلاف سالجاری که زمان محدودی برای برنامه ریزی حج داشتیم ان شاالله با رفع نقاط ضعف حج گذشته به استقبال برگزاری حج سال آینده خواهیم رفت.

رییس سازمان حج و زیارت درباره راه اندازی سفر عمره نیز بیان کرد: ما قصد راه اندازی سفر عمره را داریم و تاکنون در انتظار پاسخ کشور میزبان برای گفتگو و ارائه شرایط برگزاری عمره مفرده می باشیم که ان شاالله برای این سفر معنوی که تاکنون حدود 6 میلیون نفر در نوبت انتظار هستند به آرزوی چندین ساله خود رسیده و به سرزمین وحی مشرف شوند.

ارسال نظر