به مناسبت فرارسیدن ایام میلاد با سعادت حضرت زینب(س) برگزار می شود:
برگزاری مراسم عقد زوج های جوان و مسابقه فرهنگی "زینت پدر" در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)

۱۴۰۱/۰۹/۰۸ ۰۸:۲۵:۲۰

به مناسبت فرارسیدن ایام ولادت با سعادت حضرت زینب(س) ، مسابقه فرهنگی "زینت پدر" در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام،به مناسبت فرارسیدن ایام ولادت با سعادت حضرت زینب(س) ، مسابقه فرهنگی "زینت پدر" در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام، مسابقه فرهنگی "زینت پدر" از اول تا پایان ماه جمادی الاول با محوریت کتاب "نگاهی به خطبه حضرت زینب(س) در کوفه و شام" ، برگزار می شود که به برگزیدگان در این مسابقه به قید قرعه هدایای متبرکی اهداء میگردد.

علاقه مندان می توانند برای دریافت و ارسال پاسخنامه به شبکه های اجتماعی اداره کل برنامه های فرهنگی و آموزشی در ایتا، سروش و اينستاگرام با نشانى FaAbdulazim مراجعه نمایند.

گفتنی است، به مناسبت این ایام، 35 زوج جوان نیز در اتاق عقد این آستان مقدس خطبه عقد خود را جاری خواهند نمود تا در حریم حضرت سیدالکریم علیه السلام زندگی مشترک خود را آغاز نمایند.

زوج های فراوانی در ایام مختلف سال با مراجعه به اتاق عقد آستان مقدس واقع در صحن مصلی، جهت ثبت نام و رزرو آن اقدام می نمایند تا زندگی مشترک خود را با استعانت از حضرت عبدالعظیم علیه السلام و در پناه این امام زاده عظیم الشأن آغاز کنند.

ارسال نظر