با حکم ریاست نهاد انجام شد؛
انتصاب حجت‌الاسلام علی تقوی به سمت معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها

۱۳۹۹/۰۲/۱۸ ۰۰:۲۹:۰۱

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی طی حکمی حجت‌الاسلام علی تقوی را به سمت معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، آیین معارفه حجت‌الاسلام علی تقوی به سمت معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن گرامیداشت یاد مرحوم حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها حکم حجت‌الاسلام علی تقوی را به سمت معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به وی ابلاغ کرد.

متن حکم انتصاب به شرح زیر می‌باشد:

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای علی تقوی «زید عزّه»

رشد اندیشه ناب اسلامی و ارتقاء شاخص‌های فرهنگی و اخلاقی در میان قشرهای مختلف دانشگاهی به ویژه دانشجویان و فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها و نیز بهره‌گیری از استعداد ها و ظرفیت های این بخش ارزشمند جامعه برای گسترش تفکر ناب انقلابی از اهداف مهم انقلاب اسلامی به شمار می‌رود. بدیهی است نهاد نمایندگی در این راستا باید حداکثر اهتمام و تلاش خویش را بکار گیرد.

بیانیه گام دوم و آرمان‌های مصرح آن، نقشه راه آینده نظام اسلامی، دانشگاه ها و مجموعه نهاد می‌باشد که با استفاده از راهبرد راهبری دفاتر باید مورد مطالبه دائمی از جریان ارزشمند دانشگاهی باشد لذا از معاونت فرهنگی سیاسی نهاد انتظار می رود با رویکرد حمایت و پشتیبانی از دفاتر نهاد و با بهره مندی از نیروهای طراح و ایده پرداز و خلق ایده ها و راه کارهای نو در راستای تحقق گفتمانی و عملیاتی سازی آرمانهای بیانیه گام دوم، گام های متقن و مؤثری برداشته شود.

از این رو ضمن گرامیداشت یاد همکار فقیدمان مرحوم حجت الاسلام والمسلمین صالحی «طاب ثراه»، جنابعالی را که به فضل علمی و اخلاقی، حسن تعامل و کار مجاهدانه شناخته می‌شوید به عنوان مـعاون فرهنگی سیاسی منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از روشهای نوین، فضای مجازی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی و اهتمام ویژه به دیدگاه های دفاتر نهاد و ارتباط قوی با تشکل‌های انقلابی دانشجویی، در این مسیر ارزشمند همواره موفق و موید باشید.

ان‌شاء الله

مصطفی رستمی

گفتنی است حجت‌الاسلام علی تقوی پیش از این مسئولیت معاونت منابع انسانی و حوزه ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها را بر عهده داشت.

ارسال نظر