تجدید دیدار زائرین عتبات دانشگاهیان در اردوی قم-جمکران

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۲:۳۷:۲۹

جلسه پس از سفر دانشجویان اعزامی به عتبات عالیات از دانشگاهیان تهران، با هدف حفظ حالات معنوی سفر عتبات و تجدید خاطره زائرین دانشگاهی در شهر مقدس قم برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،جلسه پس از سفر دانشجویان اعزامی به عتبات عالیات از دانشگاهیان تهران به مدیریت آقای قدسی پور و با همراهی حجت الاسلام والمسلمین شجاعی راد، روحانی کاروان با هدف حفظ حالات معنوی سفر عتبات و تجدید خاطره زائرین دانشگاهی در شهر مقدس قم برگزارشد.

بنابراین گزارش، در این اردوی دو روزه، دانشجویان پس از ورود به شهر مقدس قم، در ابتدا به صورت دسته جمعی به زیارت حرم حضرت معصومه(س) مشرف شدند و در عصر روز پنج شنبه در جلسه قم شناسی مصور با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی حضور یافتند.

جلسه پرسش و پاسخ با حضور مسئولین کاروان،زیارت گلزار شهدا با روایتگری راوی بعثه مقام معظم رهبری،زیارت چهل اختران و بیت النور محل عبادت حضرت معصومه (سلام الله علیها)،زیارت بیت امام خمینی(ره)در قم، زیارت امامزادگان علی بن جعفر و موسی مبرقع، قرائت دعای پرفیض کمیل و دعای ندبه، حضور در مسجد مقدس جمکران و انجام اعمال آن از جمله برنامه های این اردوی زیارتی بود.

زائرین این کاروان بعد از پایان مراسم و انجام زیارت وداع روز جمعه شهر مقدس قم را به مقصد شهر تهران ترک کردند.هدیه ای فرهنگی نیز به رسم یادبود به زائرین دانشگاهی از سوی ستاد اهدا شد.

ارسال نظر