ویژه زائرین بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان؛
هشتمین دوره مسابقات چراغ راه هدایت در اپلیکیشن لبیک برگزار می شود

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۵:۰۵:۱۱

مجموعه مسابقات چراغ راه هدایت ویژه زائران دانشگاهی عتبات عالیات، در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان همراه با جوایز ارزنده ای برگزار می گردد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برای هشتمین دوره متوالی،اقدام به برگزاری مجموعه مسابقات "چراغ راه هدایت " ویژه بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان نموده است.

مسابقه چراغ راه هدایت، در 5 فصل اصلی طراحی شده است که زائرین عتبات دانشگاهیان می توانند در مسابقات فرهنگی و هنری آن شرکت کنند.بخش های مختلف این مسابقه عبارتند از: شعر و داستان،سفرنامه نویسی(حداقل در 5 صفحه A4 ،دلنوشته و خاطره و عکاسی که با موضوع پذیرفته شدن در قرعه کشی و حضور در عتبات برگزار می شود.

مسابقه کتابخوانی "چراغ راه هدایت" به صورت اینترنتی از کتب "هشت بهشت"،"به فرزندم" و "مفاتیح دانشجویی(زیارت جامعه کبیره)" در حال برگزاری در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان است.

زائرین می توانند با ارسال عکس های خود که با دوربین حرفه ای و یا موبایل در قالب تصاویر از حرمین شریفین، عکس های دسته جمعی در اماکن زیارتی و سلفی در طول سفر گرفته شده، در این مسابقه شرکت نمایند.

مهلت ارسال آثار تا پایان مهر ماه سال 1398 می باشد و زائرین می توانند در تمامی بخش های مسابقه شرکت کنند و آثار خود را با ذکر مشخصات کامل و شماره تماس، به آدرس لبیک در پیام رسان های سروش،ایتا و به ایمیل atabat@labbayk.irو یا به آدرس تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی،بن بست امین، پلاک 4 برای ستاد ارسال نمایند.همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن لبیک در مسابقه کتابخوانی شرکت نموده و آثار خود را از آن طریق ارسال کنید.

گفتنی است؛برای برگزیدگان این مسابقه جوایز ویژه ای در نظر گرفته شده است و در هر بخش به ترتیب برای نفرات اول، کمک هزینه سفرهای زیارتی به مبالغ ده میلیون ریال،نفر دوم، هفت میلیون ریال و نفر سوم ،پنج میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  زینب قلی زاده :

سلام برای مسابقه عکاسی چنتا عکس میشه ارسال کرد؟ و اینک من مرداد ماه مشرف شدم تا کی مهلت ارسال دارم؟؟؟

  لبیک : سلام تا پایان مهرماه می توانید در مسابقه شرکت کنید /محدودیتی در تعداد آثار وجود ندارد