برنامه‌های فرهنگی دانشگاهیان‌ در اولویت قرار دارد

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۰۸:۵۰:۱۴

حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی روحانی با بیان اینکه بعثه مقام معظم رهبری چه در عمره و چه در عتبات نسبت به برنامه های فرهنگی دانشگاهیان زائر همیشه اهتمام ویژه‌ای داشته و دارد، گفت: با توجه به نقش و اهمیت دانشگاهیان برنامه فرهنگی آنان در اولویت قرار دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری‌پور،رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور که برای بررسی روند اعزام زائران دانشگاهی به عتبات سفر کرده است با حضور در محل بعثه مقام معظم رهبری با حجت‌الاسلام والمسلمین نجف نجفی روحانی،مسئول بعثه مقام معظم رهبری در عراق دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور،در این دیدار گزارشی از روند اعزام دانشگاهیان به عتبات ارائه کرد و با ارزیابی مثبت از فعالیت‌های انجام شده در خصوص همکاری‌های صورت گرفته از سوی بعثه مقام معظم رهبری در حمایت از برنامه های فرهنگی دانشگاهیان زائر در عتبات تشکر کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی روحانی نیز در این دیدار ضمن ارائه برخی پیشنهادهای فرهنگی به منظور با کیفیت‌تر شدن برنامه‌های فرهنگی ویژه دانشجویان زائر، این قشر را اثرگذار و اثرپذیر و ماندگارتر از سایر اقشار دانست.

وی با بیان اینکه بعثه مقام معظم رهبری چه در عمره و چه در عتبات عالیات نسبت به برنامه های فرهنگی دانشگاهیان زائر همیشه اهتمام ویژه‌ای داشته و دارد، گفت: با توجه به نقش و اهمیت دانشگاهیان برنامه فرهنگی آنان در اولویت قرار دارد.

ارسال نظر