ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:
امروز؛ پایان مهلت ثبت نام عتبات دانشگاهیان/ قرعه کشی بین ۶۱ هزار متقاضی

۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۱۰:۲۷:۳۲ - بازدید: ۴۷۱۱

محمد زارع؛معاون اجرایی و اعزام ستاد از پیش ثبت نام بیش از ۶۱ هزار دانشگاهی برای حضور در عتبات دانشگاهیان خبر داد و گفت: امروز، ۲۹ خرداد، آخرین مهلت ثبت نام در این دوره از اعزام هاست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،محمد زارع؛معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان،با اشاره به پیش ثبت نام بیش از 61 هزار دانشگاهی برای حضور در بیست و یکمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات، گفت: امروز چهارشنبه 29 خردادماه، آخرین مهلت ثبت نام در این دوره از اعزام هاست.

زارع گفت: با اشاره به اینکه در این دوره دانشجویان متأهل بیشترین متقاضیان سفر بوده اند، گفت: قرعه کشی 30 خردادماه، انجام می شود.

وی افزود:در دوره جدید حدود۳۵۰ کاروان اعزام می شوند که ۲۶۸کاروان هوایی و ۷۲ کاروان زمینی است. زمان اعزام دانشجویان دختر از ۲۷تیرماه، تا اول شهریور و اعزام پسران از اول شهریورماه، تا۱۵مهرماه، است.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:دانشگاهیان کشور برای ثبت نام تا امروز، 29 خردادماه، فرصت دارند به پایگاه اطلاع رسانیwww.labbayk.ir مراجعه و پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان کلیک کنید

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  زینب :

سلام بنده در دانشگاه فنی و حرفه ای به صورت حق التدریس مشغول به کارم. از مسئول آموزش خواستم که برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان بهم شماره قرارداد بدن. گفتن به شما تعلق نمیگیره و نمیتونید ثبت نام کنید. واقعا اینطوریه؟ مگه نیروی حق التدریس استاد دانشگاه نیست؟

  لبیک : باسلام اساتید حق التدریس هم می توانند ثبت نام کنند
  فاطمه میرمحرابی :

باسلام . اگر متاهل باشیم و برای همسر هم ثبت نام کرده باشیم جدا اعزام میشویم یا با هم؟؟

  لبیک : سلام با هم اعزام می شوید