ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
جلسه آموزشی توجیهی ویژه کاروان دانشگاهیان اعزامی کرمان به عتبات برگزار شد/اعزام ۳۰ فروردین ماه

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۱۰:۰۷:۱۶ - بازدید: ۱۵۹

جلسه آموزشی- توجیهی ویژه کاروان دانشگاهیان اعزامی کرمان در تاریخ ۳۰ فروردین ماه ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری کرمان، جلسه آموزشی برای کاروان اعزامی در تاریخ 30 فروردین ماه 98 ،دوشنبه26 فروردین در محل سالن کنفرانس معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با حضور روحانی، مدیر و اعضاء کاروان اعزامی به عتبات در تاریخ ذکر شده برگزار گردید.

در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین منصوری که در این سفر به عنوان روحانی کاروان، زائرین را همراهی می کند با اشاره به ویژگی های شخصیتی امام حسین (علیه السلام) گفت: همه اهل بیت نوری واحدند اما زیارت امام حسین (علیه السلام) دارای برکات خاصی است؛ توفیق زیارت ایشان به همه داده نمی شود و زائرین حضرت نیز خاص هستند.

وی آمرزش گناهان و اجابت دعا را از برکات زیارت امام حسین (علیه السلام) بیان کرده و افزود: سعی کنیم در این سفر معنوی درگیر فرعیات نشده و به اصل سفر بپردازیم.در ادامه آقای میرمحمدی، مدیر کاروان نیز به بیان نکات توجیهی پیرامون این سفر معنوی پرداخته و برنامه های در نظر گرفته شده برای زائرین در طول سفر را شرح داد.ارسال نظر