ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
مهلت شرکت در دوره های آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان تا ۲۰ فروردین ماه تمدید شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۱:۱۹:۲۱ - بازدید: ۳۷۶

مهلت شرکت در دوره های آموزش مجازی بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان تا ۲۰ فروردین ماه در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک تمدید شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، مهلت شرکت در دوره های آموزش مجازی بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان تا20 فروردین ماه در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک تمدید شد.

آموزش مجازی به زائران عتبات دانشگاهیان از ابتدای اعزام زائرین در این دوره در سامانه آموزش مجازی آغاز شد و تا امروز بیش از 2100 نفر از زائرین دانشگاهی در آن ثبت نام کرده اند.

سه درس آثار و اسرار نماز،احکام کاربردی و حیات پاکان از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای زائرین است که علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند به سامانهhttp://samane.labbayk.ir/مراجعه و به سوالات هر بخش جداگانه پاسخ دهند.

سامانه آموزش مجازی زائران عتبات دانشگاهیان تا 20 فروردین ماه سال 98 در دسترس زائرین بیستمین دوره عتبات است و از بین زائرانی که با موفقیت دوره آموزش مجازی را بگذرانند به قید قرعه کمک هزینه سفرهای زیارتی و هدایای فرهنگی تعلق خواهد گرفت.

زائرانی که موفق به دریافت گواهی نامه نهایی شدند،پی دی اف آن را با ذکر مشخصات و شماره تماس به آدرسamoozesh@labbayk.irارسال کنند تا در قرعه کشی دریافت کمک هزینه این دوره شرکت داده شوند.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  مهدی کامرانپور :

باسلام.اصلا آدرسی به نام amoozesh@labbayk.ir وجود ندارد.قبلا هم در قسمت پرسش وپاسخ این مطلب رو فرستادم ولی جواب دادند به بخش آموزش ارسال کنید.لطفا اول آدرس رو درست برام بفرستیدتا بتونم PDF ها را بفرستم

  لبیک : سلام به آدرس info@labbayk.ir بفرستید
  مینو علوی رضوی :

باسلام وعرض تبریک به مناسبت ماه رجب با الطاف الهی تا چند روز اینده به سرزمین مقدس عتبات خواهم رفت اما قبل ازآن با دیدن تصاویر ونوشته های این سایت درلحظه احساس کردم درآن مکان جنت الماوی هستم وگفتم بدین وسیله ازکلیه مجریان وبرگزارکنندگان این سفر الهی تشکر کنم وامیدوارم صاحب این ماه پرفیض وبرکات حضرت امیرالمومنین (ع) به نحو شایسته پاداش نیکویی افاضه فرمایند.