ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبر داد:
۲۸هزار دانشگاهی تاکنون در عتبات دانشگاهیان ثبت نام کردند/ثبت نام تا۱۸ آذرماه ادامه دارد

۱۳۹۷/۰۹/۱۴ ۱۰:۲۹:۴۳ - بازدید: ۱۳۲۹

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از ثبت نام ۲۸ هزار دانشگاهی برای اعزام به عتبات در سایت لبیک خبر داد و گفت:ثبت نام از علاقمندان تشرف به عتبات دانشگاهیان تا۱۸آذرماه در سایت لبیک ادامه دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: تاکنون 28 هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور جهت تشرف به عتبات در سایت لبیک ثبت نام کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی گفت: ثبت نام بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان از روز 6 آذرماه در سایتwww.labbayk.irآغاز شده است و تا 18آذر ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود:در بیستمین دوره عتبات، پنج گروه از دانشگاهیان شامل اساتید دانشگاه‌ها، دختران دانشجو، متاهلین، پسران مجرد و کارمندان دانشگاه‌ها می‌توانند ثبت نام کنند.

فقیهی گفت:تاکنون آمار ثبت نام دانشجویان متاهل نسبت به متقاضیان گروه های دیگر بیشتر بوده است. همچنین استان تهران بالاترین ثبت نام کنندگان را به خود اختصاص داده که در مقایسه با استان های دیگر پیشتاز است و استان های خراسان رضوی و اصفهان در رتبه های بعدی ثبت نام قرار دارند.

وی درباره زمان و چگونگی قرعه کشی افزود: قرعه کشی عتبات بعد از پایان زمان ثبت نام به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و نتایج 21 آذر ماه از سایت لبیک اعلام می شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته ستاد با سازمان وظیفه عمومی ناجا، مجوز خروج از کشور دانشجویان مشمول اخذ و تسهیلات مالی نیز برای این سفر با همکاری بانک ملت و صندوق رفاه دانشگاهیان اعطا خواهد شد.

فقیهی ادامه داد: اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات در بیستمین دوره از اول بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا اردیبهشت ماه سال آینده ادامه دارد و در این مدت 12000 نفر به عتبات اعزام می شوند.

ارسال نظر