ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
خدمت رسانی میهمانسرای حرم حضرت عباس (ع) در ایام ماه مبارک رمضان/تصاویر

۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۱۰:۰۰:۰۲ - بازدید: ۲۶۸

در ماه مبارک رمضان، کربلای معلی در شب های جمعه و لیالی قدر میزبان تعداد زیادی از زائران امام حسین و حضرت عباس (علیهم السلام) می باشد.


در ماه مبارک رمضان، کربلای معلی در شب های جمعه و لیالی قدر میزبان تعداد زیادی از زائران امام حسین و حضرت عباس (علیهم السلام) می باشد.

یک شعبه از میهمانسرای آستان مطهر عباسی در جاده (نجف-کربلا) که یکی از مهمترین محورهای ورودی کربلا است ایجاد گشته و با پذیرایی افطاری روزه داران در جهت خدمت به زائران فعالیت می نماید. این مرکز در ایام اربعین حسینی نیز در خدمت زوار کربلا می باشد.

حاج جواد حسناوی ناظر بر عملکرد میهمانسرای حرم در گفتگو با شبکه جهانی الکفیل اظهار داشت: یکی از برنامه های خدمت رسانی این آستان، پخش افطاری در بین زائران روزه دار می باشد. اضافه بر پذیرایی همه روزه از زائران در میهمانسرای حرم مطهر، در شب های جمعه و لیالی قدر نیز با پخش غذا در این شعبه از میهمانسرا از زائران پذیرایی می گردد.

حاج احمد الصائغ یکی از خادمان میهمانسرا نیز اظهار داشت: برای هفتمین سال پیاپی است که در میهمانسرای حرم حضرت عباس (علیه السلام) به زائران سیدالشهدا و حضرت عباس (علیهم السلام) خدمت می نماییم که این خدمت توفیقی از جانب خداوند است که بر ما ارزانی داشته است.

وی افزود: پخت و پز همه روزه از ساعت یک بعد از ظهر شروع می گردد و در ساعات مقرر پذیرایی صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است؛ آستان مطهر حضرت عباس (علیه السلام) برنامه های خدمت رسانی ویژه ای را برای ایام ماه مبارک رمضان تدارک دیده است که از آن جمله خدمت رسانی میهمانسرای حرم حضرت عباس (علیه السلام) در این ایام می باشد.

ارسال نظر