ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبر داد:
هجدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات اول بهمن ماه آغاز می شود

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۵:۳۵ - بازدید: ۱۰۱۲

محمد زارع؛معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام های جدید دانشگاهیان به عتبات عالیات از روز یکشنبه اول بهمن ماه خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،محمد زارع؛معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:هجدهمین دوره اعزام زائران دانشگاهی به عتبات از روز یکشنبه اول بهمن ماه امسال انجام می‌گیرد.

زارع گفت: در این دوره از اعزام ها که تا اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، 17 هزار نفر از دانشگاهیان کشورمان در کاروان های مختلف از سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود:از چندی قبل، پروازهای نجف به دلیل افزایش نرخ گذاری برای شرکت های هواپیمایی لغو شد و کلیه پروازهای عتبات به مقصد فرودگاه بغداد انجام خواهد شد و دانشگاهیانی که به صورت هوایی اعزام شوند، رفت و برگشت شان از این فرودگاه خواهد بود.

زارع همچنین درباره تعداد روزهای سفر در این دوره از اعزام های عتبات نیز گفت: سفرهای زمینی این دوره حدود 9 روز و سفرهای هوایی ۷ روزه است و همچنان بدنبال افزایش روزهای حضور زائرین در کاظمین هستیم.

وی افزود:در این دوره، روزانه سه کاروان هوایی و یک کاروان زمینی به عتبات اعزام خواهند شد و اولین کاروان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان،روز شنبه اول بهمن ماه از استان های قزوین و خراسان جنوبی به عتبات عالیات مشرف می شوند.

زارع گفت:زائرین دانشگاهی در دو هتل در شهر نجف و دو هتل در کربلای معلی اسکان داده می شوند و برنامه هایی که برای آنها تدارک دیده شده است یکسان خواهد بود.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  محدثه عبدلی :

سلام از کجا باید ببینیم اسممون در قرعه کشی دراومده یا جزءذخیره هاییم؟

  لبیک : باسلام از لینک اعلام نتایج وارد شوید
  منتظر :

با سلام اعزام دختران مجر د که اعزامشون هوایی است که مثلا"از خراسان شمالی هستند آیا هزینه رفتند تا فرودگاه جهت اعزام که استان دیگه باشد با خودشون هست یا با ستاد عتبات. باتشکر

  لبیک : باسلام هزینه با زائر است
  معتمدی :

با عرض سلام و احترام.خسته نباشید یک سئوال داشتم خدمتتون اینکه در مسابقه آموزش مجازی اجباری است که همه شرکت کنند؟ چون بنده با شروع امتحاناتم و اینکه سرکارهم میرم فرصت نمیکنم .و من جزء اعزام های اصلی اسفند ماه هستم باتشکر

  لبیک : باسلام خیر اجباری نیست
  نصرتی :

سلام ببخشیدمابه عنوان زائرذخیره انتخاب شدیم آیااگراستان محل تحصیل مون جای خالی. درکاروان نداشته باشه میشه درکاروان های استان محل سکونت خوداعزام بشیم

  لبیک : باسلام با دو استان هماهنگی لازم را انجام دهید اگر ظرفیت داشت امکان پذیر است
  حبیب اله :

سلام ببخشیدمابه عنوان زائرذخیره انتخاب شدیم ثبت نام روهم نهایی کردیم وام هم گرفتیم پس کی مشخص میشه که زائر اصلی شدیم یانه؟

  لبیک : باسلام با دفتر ستاد در استان تحصیل خود تماس بگیرید