عمره گزاران متاهل قزوینی کاروان بندی شدند

۱۳۹۱/۱۲/۰۷ ۱۸:۲۷:۵۵

 کارشناس عمره و عتبات دانشگاهیان قزوین از کاروان بندی، زمان اعزام عمره گزاران به سرزمین وحی، زمان برگزاری کلاس آموزشی و سایر اقدامات عمره گزاران دانشگاهیان قزوین جهت اعزام به سفر معنوی حج عمره دانشجویی خبر داد.
مرتضی کاظمی کارشناس عمره و عتبات دانشگاهیان قزوین،با اعلام این خبر گفت: کاروان بندی دانشجویان عمره گزار متاهل، روز شنبه 5 اسفنده ماه انجام شد و زائران باید توجه داشته باشند که بعد از این تاریخ، امور اجرایی اعزام زائران بیت الله الحرام و حرم نبوی از طریق آژانس راهیان عشق به مدیریت آقای نیلی و با هماهنگی ستاد عمره دانشگاهیان استان انجام خواهد شد.

وی با اشاره به زمان اعزام عمره گزاران دانشجو گفت: تاریخ اعزام کاروان عمره گزاران متاهل استان قزوین 15 فروردین ماه می باشد و دانشجویان می توانند برای مشاهده اطلاعات مربوط به سفر( شامل مدیر ، معاون، روحانی کاروان، هتل و ...) به سایت لبیک www.labbayk.com مراجعه کنند.

کارشناس عمره دانشگاهیان قزوین یادآور شد :اولین جلسه آموزش عمره ویژه کاروان متاهلین روز یکشنبه 13 اسفندماه ساعت 15 الی 17 در سالن علوم پایه دانشگاه برگزار می گردد.

کاظمی خاطر نشان کرد: حضور عمره گزاران در کلیه جلسات کاروان، طبق مصوبه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان الزامی بوده و تبعات عدم حضور به عهده خود عمره گزاران بوده و ستاد عمره هیچ گونه مسئولیتی را در قبال افرادی که در جلسات حضور نمی یابند نخواهد داشت.

وی گفت: هزینه عوارض خروج از کشور مبلغ 250 هزار ریال برای هر نفر می باشد که این مبلغ باید به نام خود فرد و به شماره حساب 2110100250009( قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) پرداخت گردیده و رسید آن در جلسه آموزشی که روز 13 اسفندماه برگزار می گردد به مدیر یا معاون کاروان تحویل نمایند.

کارشناس عمره دانشگاهیان قزوین به لزوم تزریق واکسن مننژیت قبل از خروج از کشور اشاره کرد و گفت: از آنجا که تزریق واکسن مننژیت برای خروج از کشور الزامی است عمره گزاران برای انجام واکسیناسیون می توانند به یکی از مراکز هلال احمر در سراسر کشور مراجعه نمایند.

کاظمی افزود: افرادی که واکسن مننژیت را از تاریخ 20/1/90انجام داده اند در صورت داشتن کارت واکسن، دیگر نیازی به انجام واکسیناسیون جدید ندارند.

وی گفت: عمره گزاران ساکن قزوین می توانند از ساعت 30/8 الی 13 به هلال احمر قزوین، واقع در میدان آزادی (سبزه میدان) ساختمان جدید هلال احمر استان مراجعه نمایند.

کارشناس عمره دانشگاهیان قزوین در مورد هزینه واکسن گفت: دانشجویان استان قزوین می توانند با همراه داشتن اصل کارت ملی و واریز مبلغ 200هزار ریال به حساب جام بانک ملت بنام هلال احمر قزوین یا با استفاده از دستگاه کارت خوان موجود در هلال احمر نسبت به پرداخت هزینه واکسن اقدام نمایند.

کاظمی در پایان گفت: عمره گزاران دانشجو می توانند برای دریافت سوالات خود در مورد سفر، بعد از مراجعه به سایت لبیک و ورود به سامانه از بخش نهایی کردن ثبت نام، سوالات خود را در مورد امور اجرایی با آقای بهرامی مدیر کاروان، آقای عادلی معاون کاروان، احکام سفر را از حجت الاسلام والمسلمین باقریان و خواهران عمره گزار هم می توانند مسائل مربوطه به بانوان را با معینه کاروان، خانم قاسمی مطرح نمایند.

ارسال نظر