همایش منطقه ای مدیران عتبات دانشگاهیان غرب کشور با حضور ۵ استان در کرمانشاه

۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۵:۰۲:۴۱

همایش منطقه ای مدیران عتبات دانشگاهیان غرب کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین فقیهی ریاست محترم ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،همایش منطقه ای مدیران عتبات دانشگاهیان غرب کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان،مسئولین ستاد، حجت الاسلام والمسلمین زال پور مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان کرمانشاه و مدیران کاروان های ۵ استان کرمانشاه، همدان، کردستان، لرستان و ایلام روز شنبه95/11/2در محل سالن جلسات دانشاه رازی کرمانشاه برگزار گردید.

در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین زال پور؛ مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان کرمانشاه ضمن خیر مقدم به حاضرین، اهمیت سفر معنوی عتبات عالیات را بیان نمود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، ضمن تشکر از زحمات ارزشمند مدیران عتبات در اعزام کاروانهای دانشگاهیان، به بیان برنامه های اجرایی ستاد پرداختند و همچنین نظرات و پیشنهادات مدیران استانها را در برگزاری و اعزام هرچه بهتر کاروان های دانشگاهیان به عتبات عالیات جویا شدند.

سپس حجت الاسلام والمسلمین منصورآبادی؛ معاون فرهنگی ستاد در خصوص برنامه های فرهنگی پیش بینی شده قبل، حین و پس از اعزام کاروانهای دانشگاهی به عتبات از جمله برگزاری همایشها و جلسات پیش از سفر، برنامه های فرهنگی در سه شهر نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین و برنامه های پس از سفر در قالب سفر زیارتی به شهر مقدس قم و .... توضیحاتی ارائه دادند.

همچنین حامد دارابی؛ رئیس سازمان حج و زیارت استان کرمانشاه ضمن تشکر از مسئولین ستاد،اعلام نمودند که سازمان حج و زیارت استان کمال همکاری را با ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در اعزام کاروانهای دانشگاهیان به عتبات عالیات خواهد داشت.

ارسال نظر