ضرورت مشارکت حداکثری دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع در سامانه رزرو

۱۴۰۱/۰۸/۲۳ ۱۱:۴۸:۳۹

سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای از دارندگان فیش‌های حج تمتع درخواست کرد اطلاعات خود را در سامانه Reserve.haj.ir تکمیل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای از دارندگان فیش‌های حج تمتع درخواست کرد اطلاعات خود را در سامانه Reserve.haj.ir تکمیل کنند. در متن اطلاعیه روابط عمومی سازمان حج و زیارت آمده است: تکمیل و به روز رسانی اطلاعات فردی ودیعه گذاران حج تمتع در فراخوان عمومی تکمیل اطلاعات در سامانه رزرو به نشانی Reserve.haj.ir اهمیت دارد و این اقدام فارغ از اینکه آمادگی اعزام به حج آینده را دارند یا خیر، ضروری است.


این اطلاعیه می‌افزاید: بروزرسانی اطلاعات ودیعه گذاران، افزایش مراجعات ومشارکت آنان در تکمیل اطلاعات در هریک از استان‌ها ‏‏‏/ شهر‏‏‏/شهرستانها، امکان بیشتر و مناسب تری را برای برنامه ریزی در امور مختلف اجرایی بویژه تخصیص سهمیه و ثبت نام را فراهم می‌کند.


یکی از شاخص‌های اصلی، مهم و موثر در تخصیص سهمیه استانی و متعاقب آن تخصیص کاروان، میزان مشارکت ودیعه گذاران برای تکمیل اطلاعات و همچنین به روزرسانی استان‏‏‏/ شهر و شهرستان محل سکونت و اعزام، مذهب و ... می‌باشد و صرفاً تعداد اقلام باز استان‏‏‏/شهرستان به تنهایی تعیین کننده‌ی سهمیه استانی نخواهد بود؛ بنابراین این بروز رسانی اطلاعات ودیعه گذاران در سراسر کشور الزامی است.

این اطلاعیه در پایان از همه دارندگان فیش حج تمتع درخواست کرد حتما به سامانه رزرو مراجعه و بروز رسانی خود را انجام دهند.

ارسال نظر