با شرکت در طرح همیار لبیک برگزیده نگین انگشتری حرم مطهر امام حسین(ع) باشید

۱۳۹۸/۱۱/۰۱ ۱۰:۱۱:۵۱

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ، در راستای ترویج فرهنگ زیارت و ارتباط موثر با مخاطبان و علاقمندان سایت لبیک، طرح «همیار لبیک» را در دومین ماه متوالی برگزار می نماید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، در راستای ترویج فرهنگ زیارت و ارتباط موثر با مخاطبان و علاقمندان سایت لبیک، طرح«همیار لبیک» را در دومین ماه متوالی برگزار می نماید.

در این طرح، علاقمندان می توانند با ارسال محتوای ادبی،مناسبتی،عکس نوشته،تفسیر موضوعی قرآن کریم،مهدویت شناسی،اخلاق اسلامی،سبک زندگی اسلامی ومعرفت در زیارت به عنوان «همیار لبیک»باشند.

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان هر ماه به یک اثر برتر نگین انگشتری از سنگ حرم مطهر سیدالشهدا(علیه السلام) هدیه خواهد داد.

گفتنی است،این طرح از روز 13 ربیع الاول همزمان با هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اسلام(ص) کلید خورد و در دو ماه گذشته آثار علاقمندان در موضوعات مطرح شده به ستاد ارسال شد.تعدادی از آثار برتر هم با نام شرکت کننده در سایت لبیک،شبکه های اجتماعی و اینستاگرام لبیک منتشر گردیده است.

علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس لبیک در شبکه های اجتماعی سروش،ایتا و تلگرام با ذکر مشخصات کامل و شماره تماس ارسال نمایند.همچنین با توجه به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)،رحلت حضرت ام البنین (سلام الله علیها) و ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)می توانید در بخش های مختلف این طرح با توجه به این مناسبت ها اثر خود را ارسال فرمائید.

تعدادی از آثار ارسالی مخاطبان در ادامه می آید:

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  محمدرضا بنکدار :

به نام خدا سلام میلاد با سعادت حضرت امام حسین علیه السلام گرامی باد

  رویا فریدونی :

در این شبهای عزیز و پربرکت قدر ، التماس دعا دارم برای دل شکسته منم دعا کنید آقا امام رضا بطلبه...خیلی دلشکسته ام

  راضیه گزنی :

آقا ومولایم دستهایم ضریحتان را میجوید و چشمانم در پی گنبد آسمانیتان… دلم هوای صحن باصفایتان را کرده برای خواندن دو رکعت نماز عاشقی رو به قبله ی ضریحتان باران چشمانم کِ بارید عشق را تجربه کردم