هر ماه یک قطعه نگین انگشتری حرم مطهر امام حسین(ع) هدیه به همیاران لبیک

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۰۹:۲۳:۵۳

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ، در راستای ترویج فرهنگ زیارت و ارتباط موثر با مخاطبان و علاقمندان سایت لبیک، طرح «همیار لبیک» را برگزار می نماید.


به گزارش روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان،این واحد بنا دارد همزمان با ایام خجسته میلاد با سعادت پیامبر رحمت،حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، در راستای ترویج فرهنگ زیارت و ارتباط موثر با مخاطبان و علاقمندان سایت لبیک، طرح«همیار لبیک» را برگزار نماید.

در این طرح، علاقمندان می توانند با ارسال محتوای ادبی،مناسبتی،عکس نوشته،تفسیر موضوعی قرآن کریم،مهدویت شناسی،اخلاق اسلامی،سبک زندگی اسلامی ومعرفت در زیارت به عنوان «همیار لبیک»باشند.

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان هر ماه به یک اثر برتر نگین انگشتری از سنگ حرم مطهر سیدالشهدا(علیه السلام) هدیه خواهد داد.

گفتنی است،این طرح از امروز 13 ربیع الاول همزمان با هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اسلام(ص) کلید خواهد خورد و پذیرای آثار علاقمندان در موضوعات مطرح شده خواهد بود.همچنین آثار برتر با نام شرکت کننده در سایت لبیک،شبکه های اجتماعی و اینستاگرام لبیک منتشر خواهد شد.

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان پیشاپیش فرا رسیدن میلاد پیامبر مهربانی ها حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) را به همه همراهان و مخاطبان سایت لبیک تبریک عرض می نماید.

ارسال نظر