بخشنامه افزایش وام بانک ملت به زائرین عتبات دانشگاهیان به شعب سراسر کشور ابلاغ شد

۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۷:۳۳:۳۱

بانک ملت بخشنامه افزایش اعطاء تسهیلات به زائرین عتبات دانشگاهیان را به شعب ابلاغ نمود و مطابق آن زائرین می توانند از امروز به شعب بانک ملت مراجعه کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،بانک ملت بخشنامه افزایش اعطاء وام تسهیلات عتبات عالیات به دانشگاهیان کشور را با شماره 2/9816مورخه 97/6/27  را به شعب ابلاغ نمود.

با افزایش قیمت عتبات و به منظور حمایت از زائرین دانشگاهی،ستاد افزایش وام عتبات دانشگاهیان را از بانک ملت پیگیری نمود که بر اساس توافق اولیه، این بانک موافقت خود را برای افزایش میزان تسهیلات به زائرین دانشگاهی اعلام نمود.

طبق این بخشنامه شعب بانک در سراسر کشور موظف به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به اساتید،کارکنان و دانشجویان دانشگاه ها برای سفر به عتبات می باشند. بر اساس بخشنامه ارسالی، زائرینی که به صورت زمینی اعزام می شوند، می توانند مبلغ دو میلیون تومان و زائرین هوایی سه میلیون تومان دریافت کنند که در متاهلین وام به زائر اصلی و همسر به صورت جداگانه پرداخت می شود.

متقاضیان دریافت وام به منظور دریافت تسهیلات می بایست یک نفر ضامن با کسر از حقوق، مورد تایید بانک به شعبه معرفی نمایند.

دانشگاهیان می توانند جهت دریافت تسهیلات به شعب بانک ملت در سراسر کشور مراجعه کنند.جهت مراجعه به شعبه، هیچ گونه معرفی نامه ای نیازی نیست و اسامی افراد به صورت الکترونیکی به شعب ارسال می گردد.
برای دریافت بخشنامه افزایش وام عتبات دانشگاهیان(بانک ملت) اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  مهدیه جلیلی :

با سلام وام عتبات دانشگاهیان از بانک ملت در سال ۹۸ ایا برقرار هست و از کی می شود اقدام کرد؟ چون من از یکی از شعب بانک ملت پرسیدم گفت اعتبارات تمام شده است.

  لبیک : سلام ستاد در حال پیگیری است
  حسینی :

با سلام کجا ثبت نام کنیم تا اسممون به صورت الکترونیکی به شعب ارسال شود؟ شرایط گرفتن وام زمینی چجوریه؟باید حتما با کاروان بریم؟

  لبیک : باسلام اعزام این دوره رو به پایان است.دانشجویانی که در قرعه کشی انتخاب می شوند برای وام عتبات معرفی می شوند
  مجتبی :

با سلام و احترام من وام 2 تومنی دریافت کردم، اگه سفر رو کنسل کنم، از وام میتونم استفاده کنم و با کاروانهای پیاده برم ؟

  لبیک : باسلام خیر باید وام را به بانک عودت دهید/وام برای سفرهای عتبات دانشگاهیان برنامه ریزی شده است
  هادی :

با سلام. من وام یک میلیون و سیصد هزار تومانی را گرفتم ولی با افزایش قیمتها متاسفانه نتوانستم بروم البته اختلاف زیادی هست بین مبلغ وام و مبلغی که کاروان میگیره. بنظرتون با این افزایش مبلغ وام میتونم مبلغ مابه التفاوت وام را از بانک بگیرم یعنی بخشنامه ای راجب به این قضیه صادره نشده است??? متشکرم پاسخم را بدهید.

  لبیک : باسلام خیر چون وام را گرفتید نمی توانید مابه التفاوت را بگیرید
  اسماعیلیان :

سلام من چندهفته پیش اقدام کردم و وام 2میلیونی گرفتم به دلیل افزایش قیمتها سفرمون کنسل شد در حال حاضر که تسهیلات تغییر کرده تکلیف ما برای هزینه و همچنین سفرمون چی میشه؟

  لبیک : باسلام اگر از سفر انصراف داده اید باید وام را برگردانید/از شعبه ای که وام گرفتید سوال کنید که آیا با افزایش وام مبلغ افزوده شده به شما تعلق می گیرد یا خیر
  مرتضی الهی :

سلام من دانشجو دولتی هستم میخوام برا وام عتبات ثبتنام کنم باید چکار کنم خدا اجرتون بده لطفا کمک کنید تا بتونم ثبتنام کنم شمارو به امام حسین ع قسم کمک کنید.

  لبیک : سلام اگر از زائرین عتبات دانشگاهیان هستید بعد از نهایی کردن ثبت نام به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کنید