ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
تقدیر از غرفه آستان قدس حسینی به عنوان برترین غرفه در نمایشگاه بین المللی قرآن تهران

۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۹:۵۱:۴۱ - بازدید: ۱۹۴

کمیته برگزارکننده نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران، غرفه دار القرآن الکریم آستان قدس حسینی را به عنوان برترین غرفه در نمایشگاه از نظر محتوایی و دکوراسیون برگزید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از آستان مقدس حسینی،کمیته برگزارکننده نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران، غرفه دار القرآن الکریم آستان قدس حسینی را به عنوان برترین غرفه در نمایشگاه از نظر محتوایی و دکوراسیون برگزید.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن؛ چلچراغ هدایت» در نوزدهم ماه گذشته و با حضور بیش از پنجاه موسسه و مراکز دولتی و سی و دو موسسه قرآنی غیر دولتی و پانزده مرکز وابسته به حوزه های علمیه برگزار شد .

در این دوره از نمایشگاه بیست و شش شخصیت علمی، فرهنگی، هنری از سراسر کشورهای جهان از جمله عراق، مالزی، ترکیه، روسیه و آذربایجان شرکت کردند.

برنامه های نمایشگاه شامل دهها سخنرانی و سمپوزیومهای تخصصی در زمینه قرآن کریم بود.صفاء السيلاوی، مدیر بخش رسانه قرآنی آستان گفت: غرفه دار القرآن الکریم آستان حسینی در این نمایشگاه مقالات و پژوهشهای قرآنی را در معرض دید عموم قرار داد.

از سوی دیگر محمود واعظی، مدیر بخش بین المللی نمایشگاه از تلاشهای آستان قدس حسینی در جریان مشارکت در نمایشگاه قرآن تهران قدردانی کرد.

ارسال نظر