ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
جلسه آموزشی پیش از سفر کاروان ۱۵ فروردین آذربایجان شرقی برگزار شد

۱۳۹۷/۰۱/۱۵ ۱۰:۲۸:۲۰ - بازدید: ۳۴۶

به گزارش شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان آذربایجان شرقی، جلسه آموزشی قبل از سفر کاروان ۱۵ فروردین استان با حضور زائرین برگزار شد.

به گزارش شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان آذربایجان شرقی، جلسه آموزشی قبل از سفر کاروان 15 فروردین استان با حضور زائرین برگزار شد.در این جلسه که روز سه شنبه 14 فروردین از ساعت۱4 در شبستان مسجد دانشگاه سراسری تبریز برگزار گردید؛ پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مهدی پروین زاده؛ مدیر ارتباطات و هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و عضو شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان به بیان نکاتی درباره اهمیت و ارزش زیارت اباعبدلله الحسین(ع) و قبور ائمه اطهار(ع) و فضیلت آنها پرداخت.

در ادامه جلسه حاج سیدعلی حسینی به ذکر مصیبت اهل بیت(ع) پرداخت. پس از ایشان مدیرکاروان ؛محمدنقي عبادي آذر بصورت اختصاصی زائرین این کاروان را نسبت به نحوه و مسایل اجرایی پیش رو در طی این سفر توجیه کرده و توضیحات لازم را ارائه نمود .همچنین در طی این جلسه مدیر کاروان به سوالات زائرین پاسخ داد.

در پایان بسته های فرهنگی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان شامل کتب و لوح فشرده راهنمای سفر به زائرین این کاروان اهدا گردید.

ارسال نظر