ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان
جزئیات دور جدید مسابقه "چراغ راه هدایت" اعلام شد/ جوایز ویژه به زائرین عتبات دانشگاهیان تعلق می گیرد

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۱۳:۵۷:۵۳ - بازدید: ۸۹۷

مجموعه مسابقات چراغ راه هدایت ویژه زائران دانشگاهی عتبات عالیات،با موضوعات "پذیرفته شدن در قرعه کشی و حضور در عتبات" در هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان همراه با جوایز ارزنده ای برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برای پنجمین دوره متوالی،اقدام به برگزاری مجموعه مسابقات "چراغ راه هدایت " ویژه هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان نموده است.

مسابقه چراغ راه هدایت، در 5 فصل اصلی طراحی شده است که زائرین عتبات دانشگاهیان می توانند در مسابقات فرهنگی و هنری آن شرکت کنند.

بخش های مختلف این مسابقه عبارتند از: شعر و داستان،سفرنامه نویسی(حداقل در 5 صفحه 4(A،دلنوشته و خاطره وعکاسی که با موضوع پذیرفته شدن در قرعه کشی و حضور در عتبات برگزار می شود.

بخش اول مسابقه کتابخوانی حین سفر و از کتب موجود در لابی هتل ها برگزار خواهد شد و زائرین می توانند پاسخ سوال ها را از طریق شماره تلگرامی ارسال کنند.بخش دوممسابقه کتابخوانی "چراغ راه هدایت" نیز به صورت اینترنتی از کتب "هشت بهشت"،"به فرزندم" و "مفاتیح دانشجویی(زیارت جامعه کبیره)" در سامانه جامع عتبات برگزار خواهد شد.

زائرین می توانند با ارسال عکس های خود که با دوربین حرفه ای و یا موبایل در قالب تصاویر از حرمین شریفین، عکس های دسته جمعی در اماکن زیارتی و سلفی در طول سفر گرفته شده، در این مسابقه شرکت نمایند.

مهلت ارسال آثار تا پایان خرداد ماه سال 1397 می باشد و زائرین می توانند در تمامی بخش های مسابقه شرکت کنند و آثار خود را به صورت تلگرامی به شماره 093500025425،ایمیل atabat@labbayk.ir و یا از طریق پست به آدرس تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی،بن بست امین، پلاک 4 برای ستاد ارسال نمایند.

گفتنی است؛برای برگزیدگان این مسابقه جوایز ویژه ای در نظر گرفته شده است و در هر بخش به ترتیب برای نفرات اول، کمک هزینه سفرهای زیارتی به مبالغ ده میلیون ریال،نفر دوم، هفت میلیون ریال و نفر سوم ،پنج میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  محمدرضا زهرائی پور :

السلام علیک یابن فاطمه الزهرا با سلام محضر آقا و مولایم حضرت حجت ابن الحسن (عج) دلتنگ زیارت شده ام ... بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد دیگر فرصتی ندارم تا به پابوس رسم. من نمی دانم؛ بچه ای گشته ام که از دامان عزیزش به دور است. گریه و بی تابی هر روزه، شده کارم. بازهم دوای دردم باش ... درد فراق و دوری ...