اختصاص وام ۵ میلیون ریالی به متقاضیان عتبات دانشجویی

۱۳۹۲/۰۵/۰۶ ۱۴:۳۷:۲۸

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از تخصیص وام ۵۰۰ هزار تومانی با مساعدت بانک مهر به زائرین عتبات دانشجویی خبر داد.

به گزارش لبیک،محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:ثبت نام از متقاضیان تشرف به عتبات عالیات از 5 مرداد آغاز شده و تا 12 ماه جاری در سایت لبیک ادامه خواهد داشت.

وی افزود:طول مدت سفر به صورت زمینی 9 روزه و هوایی 7 روزه خواهد بود و این زمان با توجه به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت خواهد بود.

زارع گفت: دانشجویان پسر می توانند به صورت فردی و یا درصورت تمایل با دو همراه و دانشجویان متاهل و کارمندان تا چهار نفر؛ شامل پدر، مادر، همسر و فرزند را نیز به همراه خود ثبت نام نمایند. البته همراه بردن پدر،مادر یا یکی از آنها  و یا برادر برای دختران مجرد ضروری می باشد .

وی ادامه داد: بامساعدت بانک قرض الحسنه مهر ایران، وام 5میلیون ریالی به متقاضیان عتبات دانشجویی و همچنین به همراهان آنها (بالای 18 سال) تعلق خواهد گرفت.

زارع گفت:ازجمله مزایای عتبات دانشجویی یکدست بودن کاروان به دلیل دانشگاهی بودن اعضاء کاروان، برنامه های فرهنگی ویژه برای دانشگاهیان در سفر، تسهیلات بانکی، وهمچنین سهولت اخذ مجوز خروج از کشور مشمولین می باشد که نیازی به مراجعه خود شخص به نظام وظیفه و گذاشتن وثیقه و سایر موارد نیست و این کار توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان صورت می گیرد .

گفتنی است کلیه دانشگاهیان اعم از اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه ها می توانند درثبت نام عتبات دانشگاهیان شرکت نمایند .

ارسال نظر