آغاز ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان...

۱۳۹۲/۰۲/۱۷ ۰۹:۵۴:۰۵

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از امروز۱۷ اردیبهشت ماه در سایت لبیک خبر داد.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از آغاز اعزام دانشجويان به عتبات عاليات(نجف،کربلا،کاظمین) از 20 خرداد ماه خبر داد و گفت: ثبت‌نام مرحله ششم اعزام دانشجويان به عتبات عالیات از امروز سه شنبه 17 اردیبهشت ماه در سایت لبیک آغاز شد.

به گزارش لبیک، محمد زارع ، تصريح كرد:متقاضیان تشرف به عتبات عالیات جهت ثبت نام از 17 لغایت 24 اردیبشهت ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.com مراجعه کنند.قرعه کشی روز 27 اردیبهشت ماه انجام می شود و در روز 28 ماه جاری، برگزیدگان اعلام می شوند.

وي خاطر نشان كرد: هزينه عتبات دانشجويي بسته به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت است و میانگین قیمت به صورت زمینی در تهران 788 هزار تومان و هوایی 1179100 هزار تومان برآورد شده است و درصدديم با انعقاد تفاهم نامه با يكي از بانك‌ها براي دانشجويان وام نيز در نظر گرفته شود.

زارع گفت:اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از 20 خرداد ماه آغاز و تا 12 تیرماه ادامه خواهد یافت و در این مدت روزانه 2 کاروان و در مجموع 48کاروان از سراسر کشور اعزام خواهندشد.

به گفته وي اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر با یکی از محارم،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاهها می توانند جهت ثبت نام و اعزام به عتبات عالیات اقدام نمایند.همچنین زائرین می توانند همراه داشته باشند.

گفتنی است زائرین 7 شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف،کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.زیارت شهر مقدس سامرا نیز وابسته به تصمیم سازمان حج و زیارت می باشد.

برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان کلیک کنید.


ارسال نظر